Co je N- Téčko?

14.09.2010

Odpoví Vám žáci šestého ročníku třeba takto:
- N-Téčko znamená „v překladu“ naše třída.
- Je to exkurze o kamarádství a o důvěře.
- N-Téčko je naše třída, v našem případě to byla parta lidí ze 6.A a ze 6.B.
- Je to úžasná věc, seznámíte se s více kamarády a dobře se bavíte.
- Bylo to o tom, že z naší třídy chtěli instruktoři udělat tu nejlepší kamarádskou partu.

Odpoví Vám žáci šestého ročníku třeba takto:
- N-Téčko znamená „v překladu“ naše třída.
- Je to exkurze o kamarádství a o důvěře.
- N-Téčko je naše třída, v našem případě to byla parta lidí ze 6.A a ze 6.B.
- Je to úžasná věc, seznámíte se s více kamarády a dobře se bavíte.

Tak a teď hezky od začátku.
   Naše paní učitelky třídní nám hned 1. září oznámily, že pojedeme na dvoudenní  kurz „N-Téčko“, který se letos uskuteční na Šajtavě v Orlických horách.
   Cesta autobusem byla krátká, brzy jsme dorazili na místo, kde nás přivítala krásná štěňátka. Čekal nás nabitý program, protože nám skvělí instruktoři připravili různé hry, které byly většinou zaměřené na společnou práci ve dvojicích nebo ve skupinách. Některé aktivity probíhaly uvnitř, jiné venku před chalupou nebo v lese, ale všechny byly báječné, zábavné a zajímavé.
   Chodili jsme třeba poslepu v lese a byli závislí na kamarádovi, který nás tichým slovem navigoval. Putovali jsme do minulosti, abychom přinesli poselství pro záchranu Země. Všichni jsme si ohromně užili večerní diskotéku. Také jsme vyrazili před odjezdem do lesa na houby, a tak někteří z nás vezli domů večeři.
   Všichni jsme se shodli na tom, že čas na N-Téčku ubíhal rychle. Mohlo to být delší, ale i tohle bylo nádherné. Budeme mít zážitek na celý život.

-bra-

()