Stolní tenis

14.10.2012

Rozpis domácích utkání 

 

 

 

 

 

1. liga, muži        US Steinerová Choceň A

 

So 29.09.12

14:00  US Steinerová Choceň A

 DHr.Králové Pinec.cz B

So 20.10.12

14:00  US Steinerová Choceň A

 Charvát Baník Havířo B

Ne 21.10.12

10:00  US Steinerová Choceň A

 KST Zlín A

So 17.11.12

14:00  US Steinerová Choceň A

 TJ Ostrava KST B

Ne 18.11.12

10:00  US Steinerová Choceň A

 Siko Orlová A

So 15.12.12

14:00  US Steinerová Choceň A

 ČZ Strakonice ELEKTR A

Ne 16.12.12

10:00  US Steinerová Choceň A

 Libín 1096 Prachatic A

So 09.02.13

14:00  US Steinerová Choceň A

 Agrotec Hustopeče A

Ne 10.02.13

10:00  US Steinerová Choceň A

 Elizza Praha A

So 09.03.13

14:00  US Steinerová Choceň A

 TTC Litoměřice A

Ne 10.03.13

10:00  US Steinerová Choceň A

 SF SKK El Niňo Praha B

 

3. liga D, muži    US Steinerová Choceň B

 

So 29.09.12

14:00  US Steinerová Choceň B

 TTC Ústí nad Orlicí A

So 20.10.12

14:00  US Steinerová Choceň B

 Baník Mikulčice A

Ne 21.10.12

10:00  US Steinerová Choceň B

 SKST Hodonín B

So 17.11.12

14:00  US Steinerová Choceň B

 Sokol Lanžhot A

Ne 18.11.12

10:00  US Steinerová Choceň B

 TTC Sokol Znojmo A

So 15.12.12

14:00  US Steinerová Choceň B

 Sokol Studená A

Ne 16.12.12

10:00  US Steinerová Choceň B

 SK Jihlava A

So 09.02.13

14:00  US Steinerová Choceň B

 Medovinka Hlinsko A

Ne 10.02.13

10:00  US Steinerová Choceň B

 Sokol Brno I A

So 09.03.13

14:00  US Steinerová Choceň B

 Moravská Slavia Brno C

Ne 10.03.13

10:00  US Steinerová Choceň B

 Koral Tišnov B

 

Divize, muži       US Steinerová Choceň C, domácí utkání

 

So 10.11.2012

9:00

US Steinerová Choceň C

TJ Sokol Borová A

So 10.11.2012

13:30

US Steinerová Choceň C

KST Linea Chrudim A

So 8.12.2012

9:00

US Steinerová Choceň C

Moravská Třebová A

So 8.12.2012

13:30

US Steinerová Choceň C

TJJiskra LitomyšlA

So 19.1.2013

9:00

US Steinerová Choceň C

TTC Ústí nad Orlicí B

So 16.2.2013

9:00

US Steinerová Choceň C

KST Linea Chrudim C

So 16.2.2013

13:30

US Steinerová Choceň C

TJ Sokol Chrudim B

So 16.3.2013

9:00

US Steinerová Choceň C

TJ Jiskra Holice B

So 16.3.2013

13:30

US Steinerová Choceň C

KST Linea Chrudim B

So 6.4.2013

9:00

US Steinerová Choceň C

TJ Tesla Pardubice A

So 6.4.2013

13:30

US Steinerová Choceň C

Lokomotiva Pardubice B

 

OP I. třídy, muži               US Steinerová Choceň D

 

So 17.11.12

09:00  SK Steinerová Choceň D

 So Sudslava A

So 17.11.12

13:00  SK Steinerová Choceň D

 So Plchovice A

So 12.01.13

09:00  SK Steinerová Choceň D

 TTC Sedlec B

Ne 27.01.13

09:00  SK Steinerová Choceň D

 TTC Ústí nad Orlicí E

Ne 27.01.13

13:00  SK Steinerová Choceň D

 Start Česká Třebová A

So 09.02.13

09:00  SK Steinerová Choceň D

 So Žamberk A

So 09.02.13

13:00  SK Steinerová Choceň D

 Jiskra Králíky B

Ne 10.03.13

09:00  SK Steinerová Choceň D

 Orel Orlice B

Ne 10.03.13

13:00  SK Steinerová Choceň D

 So Mistrovice A

So 23.03.13

09:00  SK Steinerová Choceň D

 TJ Lanškroun A

So 23.03.13

13:00  SK Steinerová Choceň D

 Sokol Česká Třebová B

 

Divize, junioři    US Steinerová Choceň A

 

So 29.9.2012

11:00

US Steinerová Choceň A

TJ Lanškroun A

Ne 7.10.2012

8:00

US Steinerová Choceň A

Medovinka Hlinsko A

Ne 28.10.2012

9:30

US Steinerová Choceň A

Jevíčko A

Ne 11.11.2012

11:00

US Steinerová Choceň A

TJ Sokol Chrudim A

Ne 2.12.2012

8:00

US Steinerová Choceň A

TJ Lanškroun A

Ne 6.1.2013

11:00

US Steinerová Choceň A

Medovinka Hlinsko A

So 9.2.2013

11:00

US Steinerová Choceň A

Jevíčko A

Ne 3.3.2013

8:00

US Steinerová Choceň A

TJ Sokol Chrudim A

 

OP junioři                         SK Steinerová Choceň B

 

Ne 30.09.12

10:00  SK Steinerová Choceň B

 Orel Orlice A

So 05.01.13

10:00  SK Steinerová Choceň B

 So Mistrovice A

Ne 03.02.13

08:00  SK Steinerová Choceň B

 Sokol Česká Třebová A

Ne 03.02.13

11:00  SK Steinerová Choceň B

 TJ Lanškroun B

Ne 17.03.13

09:00  SK Steinerová Choceň B

 So Sudslava B

 

Divize, starší žáci             US Steinerová Choceň A

 

Pá 28.9.2012

11:00

US Steinerová Choceň A

TJ Sokol Chrudim A

Ne 7.10.2012

8:00

US Steinerová Choceň A

TTC Skuteč A

Ne 28.10.2012

8:00

US Steinerová Choceň A

TJ Lanškroun A

Ne 18.11.2012

11:00

US Steinerová Choceň A

TJ Tesla Pardubice A

So 22.12.2012

10:30

US Steinerová Choceň A

TTCÚstí nad Orlicí A

So 23.2.2013

11:00

US Steinerová Choceň A

Medovinka Hlinsko A

 

Okresní přebor, starší žáci          SK Steinerová Choceň B

 

Ne 30.09.12

09:00    SK Steinerová Choceň B

 So Hnátnice A

Ne 30.09.12

11:00    SK Steinerová Choceň B

 Orel Orlice A

Ne 24.02.13

09:00    SK Steinerová Choceň B

 So Sudslava A

So 09.03.13

09:00    SK Steinerová Choceň B

 Jiskra Králíky A

So 09.03.13

11:00    SK Steinerová Choceň B

 Sokol Česká Třebová A

 

(drv)







důležité telefony

465 471 699, 465 471 538

739 630 570 - ředitelka školy

739 630 571 - zástupce ředitele

734 358 230 - 1. stupeň

604 579 576 - 2. stupeň

kontakty

Základní škola Sv. Čecha, Choceň

ul. Sv. Čecha 1686

565 01 Choceň

e-mail: reditelna@zschocen.cz

www: www.zschocen.cz

odkazy

Školní informační systém Webmail Školní jídelna Přihlásit se
© 2012-2015 DIALOG & vulgar