Fotbalový McDonald´s Cup

07.05.2018

S příchodem jara přišel i další ročník fotbalového turnaje McDonald´s Cup. V okrskovém kole, které se konalo v pátek 4. 5. ve Vysokém Mýtě, měla naše škola zastoupení opět v kategorii mladších i starších žáků.

Našimi soupeři se stali fotbalisté (a jedna fotbalistka) ze ZŠ Choceňského v Chocni, ZŠ Javornického a ZŠ Jiráskova ve Vysokém Mýtě. Každý z týmů tedy sehrál ve své kategorii 3 zápasy.

Mladšímu družstvu se přes veškeré snahy prosadit nepodařilo a muselo se smířit s výsledky 1:9, 2:4 a 1:15.

Zato se dařilo hráčům starším. Diváci mohli vidět opravdu mnoho pěkných fotbalových situací, čemuž odpovídaly i výborné výsledky 1:1, 3:2 a 12:1.

Konkurence v soutěži byla ovšem silná a o postupu do okresního kola nakonec musel rozhodnout vyšší brankový rozdíl. Až ten nám jasně určil celkové druhé místo. Ale krásné a zasloužené druhé místo!

Závěrem se sluší poděkovat všem hráčům za jejich snahu a výkon, trenérům – panu Grůzovi a Mošnerovi za pomoc a čas, který nám věnovali a také organizátorům za to, že jsme se mohli prožít další pěkné fotbalové dopoledne!

Reprezentovali nás:

Kategorie mladších žáků: Tadeáš Fikejz, Tomáš Grůz, Ondra Kubíček, Milan Mrázek, Jan Sovák, Roman Šulc, Max Valíček, Tomáš Vích, Antonín Zach.

Kategorie starších žáků: Tadeáš Adámek, Matěj Borovec, Jan Mošner, Antonín Pirochta, Josef Šeda, Erik Šigut, Samuel Šmerda, Leoš Tupec, Jan Vilímek, Tomáš Zach.

(Nix)