Sportovní aktivity

Národní finále – východ ve florbale žákyň 1. stupně

01.04.2018
Národní finále – východ ve florbale žákyň 1. stupně

V pátek 23.3.2018 se naše dívky jako vítěz krajského finále utkaly s dalšími 7 nejlepšími týmy východní části naší republiky.

Napsali o nás, aneb tak malí a už tak slavní

08.03.2018
Napsali o nás, aneb tak malí a už tak slavní

V níže uvedeném odkaze se nachází článek z oficiálního webu Českého florbalu, který se týká velmi úspěšného krajského finále 1. stupně.

23.3. 2018 čeká naše dívky opět po roce národní finále v Olomouci. Držte jim pěsti.

(Spo)

Krajské finále ve florbale mladších žákyň

Krajské finále ve florbale mladších žákyň

Po vítězném okresním kole se v úterý 23.1.2017  naše mladší žákyně utkaly s vítěznými týmy dalších tří okresů Pardubického kraje.

Krajské finále ve florbale 1. stupně

18.01.2018
Krajské finále ve florbale 1. stupně

Pět nejlepších celků kraje v kategorii dívek a šest týmů v kategorii chlapců se utkalo 17. ledna ve Skutči o jedno postupové místo do národního finále. Dívky skončily na 1. místě, chlapci na 2. místě.

Půjčovné lyžařského vybavení

15.01.2018
Půjčovné lyžařského vybavení

Vzhledem k tomu, že se blíží doba lyžařských výcvikových kurzů a zimních rekreací, chceme Vás informovat o tom, že škola může zapůjčit lyžařské vybavení jak na běžky, tak i na sjezdovky. Sklad sportovních potřeb jsme letos dovybavili i helmami na lyže.

Ceník půjčovného naleznete zde.

(müll)

Okresní finále ve florbale mladších žáků - 2. místo

Okresní finále ve florbale mladších žáků - 2. místo

Jako vítěz okrskového kola se náš tým utkal v Brandýse nad Orlicí s dalšími vítězi okrskových kol. Naši žáci obsadili zasloužené 2. místo.

Okresní finále ve florbale mladších žákyň - 1. místo

Okresní finále ve florbale mladších žákyň - 1. místo

Naše mladší žákyně začaly impozantně školní týden. Zcela přesvědčivě ovládly okresní finále v Brandýse nad Orlicí a postoupily do krajského finále, které se bude konat 23.1.2018 v Litomyšli.

Forza Choceň trvá - 1. místo v okresním kole dívek 1. stupně

Forza Choceň trvá - 1. místo v okresním kole dívek 1. stupně

Také dívky 1. stupně se poměřily s dalšími čtyřmi týmy při okresním kole ve florbale. A účast to byla více než úspěšná. Svědčí o tom celkové skóre 31:3.

Forza Choceň - 1. místo v okresním kole ve florbale chlapců 1. stupně

Forza Choceň - 1. místo v okresním kole ve florbale chlapců 1. stupně

Naši chlapci zvítězili v konkurenci dalších šesti týmů a zcela zaslouženě postoupili do krajského finále.

Okrskové kolo ve florbale - 1. místo a postup do okresního finále

28.11.2017
Okrskové kolo ve florbale - 1. místo a postup do okresního finále

Poprvé v Chocni bylo pořádáno jedno z eliminičních okrskových kol ve florbale. Sešly se ale jen dva týmy - naše škola a ZŠ Bratří Čapků, Ústí nad Orlicí. Přesto si děvčata zahrála tři pohledná utkání.

Okrskové kolo ve florbale mladších žáků - 1. místo

Okrskové kolo ve florbale mladších žáků - 1. místo

Na turnaji ve Vysokém Mýtě byla k vidění řada pěkných a vyrovnaných utkání. Naši chlapci nakonec zaslouženě celý turnaj ovládli a postoupili do okresního finále, které se bude konat 5.12.2017 v Brandýse nad Orlicí.

Florbalový turnaj starších žákyň v Jablonném nad Orlicí

08.11.2017
Florbalový turnaj starších žákyň v Jablonném nad Orlicí

Ve úterý se naše družstvo mladších žákyň doplněné o dvě starší žákyně zúčastnilo turnaje určené hlavně pro starší žákyně. V konkurenci dalších pěti týmů byly rovnocennými soupeřkami a odvezly si krásné třetí místo.

Vodácký výcvik 4. ročníků.

07.06.2017
Vodácký výcvik 4. ročníků.

V pondělí 29. 5. vyrazily děti ze 4. A, 4. B a 4. C na Pastviny, kde strávily celý týden plný zážitků. Hlavním programem bylo naučit se ovládat loď natolik, aby každý zvládl celodenní výlet po Pastvinské přehradě. Prvním důležitým úkolem bylo se rozhodnout, zda budu háček či kormidelník a utvořit vhodné dvojice, které si spolu dokážou pěkně notovat. Poté následoval několikadenní výcvik a ve čtvrtek už hurá na výlet. Všem vodákům se úspěšně podařilo dorazit do cíle.  Jelikož nám přálo pěkné počasí, mezi výcvikem jsme se stihli i vykoupat v přehradě.

Východočeská liga neregistrovaných hráčů

16.05.2017
Východočeská liga neregistrovaných hráčů

Naše družstva mladších žáků stejně jako v loňské ŕoce odehrála povedenou sezónu.

Sportu zdar, fotbalu zvláště!

09.05.2017
Sportu zdar, fotbalu zvláště!

Jako milovníci tepla vyhlíží každoročně po dlouhé zimě první sněženky, vyhlíží rok co rok na jaře naši milovníci fotbalu turnaj McDonald´s Cup. Jedná se o fotbalovou soutěž žáků 1. stupně základních škol. Okrskové kolo letos proběhlo v pátek 5. 5. tradičně ve Vysokém Mýtě. Naše škola měla zastoupení v kategorii mladších žáků i v kategorii žáků starších.

Velký úspěch našich florbalistek 1. stupně

01.02.2017
Velký úspěch našich florbalistek 1. stupně

Po vítězném okresním kole poměřila naše děvčata 1. stupně své síly při krajském finále, které se konalo ve Skutči. Zaslouženě celý turnaj vyhrála a postoupila do národního finále – východ, které se bude konat v březnu v Olomouci. V současnosti figurují mezi 14 nejlepšími týmy v celé České republice. Žádný jiný florbalový tým naší školy takového úspěchu nedosáhl. A že 2. míst v krajských finálových bojích již bylo požehnaně.

Tělesná výchova trochu jinak

30.11.-0001
Tělesná výchova trochu jinak

I žáci z druhého stupně se vydali na plavání do Vysokého Mýta.