Sportovní aktivity

Krajské finále dívek 1. stupně ve florbale – zasloužené 1. místo

24.01.2019

Také dívky 1. stupně ovládly krajské finále, které se odehrálo 22.1. v krásné hale ve Skutči. Ze soupeření s nejlepšími týmy okresů si po velmi pěkné hře odvezly zlaté medaile.

> > > více > > >

Bruslení nás baví!

23.01.2019

Děti ze 2.C a 2.D bruslení zdokonalovaly v rámci výuky tělesné výchovy od listopadu. Pravidelná pondělní výuka na "zimáku" děti bavila. Někteří vyzkoušeli i umění s hokejkou a pukem, jiní předvedli krasobruslařské výkony...Bruslí všichni s radostí a elánem.

Poděkování patří i všem, kteří nám pomáhali se zavazováním bruslí.

Bruslení ZDAR!

(Mann.)

Krajské brambory? Bronz? Stříbro? Kdepak. Děvčata přiváží zlaté medaile!!!

16.01.2019

Vítězná jízda našich mladších žákyň nekončí. I krajské finále ve florbale opanovaly a zaslouženě získaly první místo a postup do kvalifikace na republikové finále. Už teď patří mezi 14 nejlepších celků v celé ČR!!

Okrskové kolo ve florbale

14.01.2019

10.1. se florbalisté 4. a 5.tříd zúčastnili okrskového kola v Libchavách. V prvním utkání se střetli s týmem z Ústí nad Orlicí a s jistotou ho porazili 6:1. Ve druhém krásném utkání proti Libchavám byly síly obou týmů vyrovnané, ale díky skvělým zakončením Tomáše P. a naší obraně, kluci vyhráli 5 : 3. Z prvního místa v turnaji tedy postupují do okresního kola a my jim budeme držet palce!

Okresní finále mladších žáků – 2. místo

12.12.2018

Po vítězném okrskovém kole odehráli mladší žáci své okresní finále 11.12. v Jablonném nad Orlicí. Chlapci předvedli velice kvalitní výkon a v konkurenci dalších pěti celků obsadili konečné 2. místo.

Okresní finále ve florbale mladších žákyň – 1. místo

10.12.2018

Vítězné týmy okrskových kol se potkaly 10.12. v Jablonném nad Orlicí. A naše účast to byla více než úspěšná. Vypovídala o tom předvedená hra a celkové skóre 29:3!!

První beeballový turnaj

05.12.2018

Ve čtvrtek 22. 11. a v pátek 23. 11. proběhlo 1. kolo beeballových turnajů v hale ZŠ Sv. Čecha.

Okresní kolo ve florbale - žákyně 1. stupně

21.11.2018

Okresní kolo ve florbale bylo pro naše florbalové hráčky více než úspěšné. Nejen, že si hráčky odvezly výhru v turnaji a postup do krajského kola, ale také sklidily uznání všech zúčastněných...

Okrskové kolo ve florbale – jistý postup našich mladších žákyň do okresního kola

16.11.2018

Naše děvčata se v okrskovém kole utkala s děvčaty ze ZŠ Vysoké Mýto, Javornického. Odehrála spolu dvě utkání. Obě utkání probíhala v přátelském duchu. V prvním zápase vyhrály naše mladší žákyně v poměru 9:1, ve druhém 15:0. A postup je na světě …. (10.12.2018 v Jablonném).

Okresní finále ve florbale chlapců 1. stupně

25.10.2018

Turnaje se účastnilo 8 družstev. Naši žáci předvedli pěkný výkon a konečné 2. místo je toho důkazem.

Beeball u prvňáků

12.10.2018

Beeball, co to je? Pro prvňáky už rozhodně žádná záhada.

Krajské kolo v atletickém čtyřboji

01.10.2018

Starší žáci vybojovali 3. místo.

2. ročník beeballových turnajů

08.06.2018

I v letošním školním roce se ZŠ Sv. Čecha mohla účastnit tří beeballových turnajů, které vyústily v závěrečné celkové vyhodnocení.

Krajské kolo vybíjené dívek

30.05.2018

Dne 22. 5. 2018 se dívky ze 3., 4., a 5. ročníků zúčastnily krajského kola ve vybíjené.

Fotbalový McDonald´s Cup

07.05.2018

S příchodem jara přišel i další ročník fotbalového turnaje McDonald´s Cup. V okrskovém kole, které se konalo v pátek 4. 5. ve Vysokém Mýtě, měla naše škola zastoupení opět v kategorii mladších i starších žáků.

Výhra v okresním kole vybíjené

02.05.2018

Dne 25. 4. 2018 se v Ústí nad Orlicí konalo okresní kolo vybíjené. Tam se probojoval po vyhraném okrskovém kole i tým děvčat z naší školy.

Sportu zdar, fotbalu zvláště!

09.05.2017

Jako milovníci tepla vyhlíží každoročně po dlouhé zimě první sněženky, vyhlíží rok co rok na jaře naši milovníci fotbalu turnaj McDonald´s Cup. Jedná se o fotbalovou soutěž žáků 1. stupně základních škol. Okrskové kolo letos proběhlo v pátek 5. 5. tradičně ve Vysokém Mýtě. Naše škola měla zastoupení v kategorii mladších žáků i v kategorii žáků starších.