V pátek 22. června si děti vyzkoušely atletický čtyřboj.

> > > více > > >

2. ročník beeballových turnajů

08.06.2018

I v letošním školním roce se ZŠ Sv. Čecha mohla účastnit tří beeballových turnajů, které vyústily v závěrečné celkové vyhodnocení.

Krajské kolo vybíjené dívek

30.05.2018

Dne 22. 5. 2018 se dívky ze 3., 4., a 5. ročníků zúčastnily krajského kola ve vybíjené.

Florbalisté v kategorii mladších žákyň a žáků herně potěšili

23.05.2018

V úterý 22.5. se konal v České Třebové turnaj pro mladší žáky a žákyně. Naše škola nasadila do turnaje 4 týmy. Největšího úspěchu dosáhlo družstvo mladších žákyň A, které obsadilo 1. místo.

Úspěch florbalistů 1. stupně na turnaji v České Třebové

21.05.2018

V pondělí 21.5. se naše dvě družstva utkala s dalšími dvanácti družstvy. A účast to byla více než úspěšná. Tým B se umístil na 1. místě. Předčil tak tým A, který skončil na krásném 3. místě.

Fotbalový McDonald´s Cup

07.05.2018

S příchodem jara přišel i další ročník fotbalového turnaje McDonald´s Cup. V okrskovém kole, které se konalo v pátek 4. 5. ve Vysokém Mýtě, měla naše škola zastoupení opět v kategorii mladších i starších žáků.

Výhra v okresním kole vybíjené

02.05.2018

Dne 25. 4. 2018 se v Ústí nad Orlicí konalo okresní kolo vybíjené. Tam se probojoval po vyhraném okrskovém kole i tým děvčat z naší školy.

Krajské finále ve florbale 1. stupně

18.01.2018

Pět nejlepších celků kraje v kategorii dívek a šest týmů v kategorii chlapců se utkalo 17. ledna ve Skutči o jedno postupové místo do národního finále. Dívky skončily na 1. místě, chlapci na 2. místě.

Okrskové kolo ve florbale - 1. místo a postup do okresního finále

28.11.2017

Poprvé v Chocni bylo pořádáno jedno z eliminičních okrskových kol ve florbale. Sešly se ale jen dva týmy - naše škola a ZŠ Bratří Čapků, Ústí nad Orlicí. Přesto si děvčata zahrála tři pohledná utkání.

Východočeská liga neregistrovaných hráčů

16.05.2017

Naše družstva mladších žáků stejně jako v loňské ŕoce odehrála povedenou sezónu.

Sportu zdar, fotbalu zvláště!

09.05.2017

Jako milovníci tepla vyhlíží každoročně po dlouhé zimě první sněženky, vyhlíží rok co rok na jaře naši milovníci fotbalu turnaj McDonald´s Cup. Jedná se o fotbalovou soutěž žáků 1. stupně základních škol. Okrskové kolo letos proběhlo v pátek 5. 5. tradičně ve Vysokém Mýtě. Naše škola měla zastoupení v kategorii mladších žáků i v kategorii žáků starších.

Velký úspěch našich florbalistek 1. stupně

01.02.2017

Po vítězném okresním kole poměřila naše děvčata 1. stupně své síly při krajském finále, které se konalo ve Skutči. Zaslouženě celý turnaj vyhrála a postoupila do národního finále – východ, které se bude konat v březnu v Olomouci. V současnosti figurují mezi 14 nejlepšími týmy v celé České republice. Žádný jiný florbalový tým naší školy takového úspěchu nedosáhl. A že 2. míst v krajských finálových bojích již bylo požehnaně.