Sportovní aktivity

Okresní finále ve florbale mladších žáků - 2. místo

Okresní finále ve florbale mladších žáků - 2. místo

Jako vítěz okrskového kola se náš tým utkal v Brandýse nad Orlicí s dalšími vítězi okrskových kol. Naši žáci obsadili zasloužené 2. místo.

Okresní finále ve florbale mladších žákyň - 1. místo

Okresní finále ve florbale mladších žákyň - 1. místo

Naše mladší žákyně začaly impozantně školní týden. Zcela přesvědčivě ovládly okresní finále v Brandýse nad Orlicí a postoupily do krajského finále, které se bude konat 23.1.2018 v Litomyšli.

Forza Choceň trvá - 1. místo v okresním kole dívek 1. stupně

Forza Choceň trvá - 1. místo v okresním kole dívek 1. stupně

Také dívky 1. stupně se poměřily s dalšími čtyřmi týmy při okresním kole ve florbale. A účast to byla více než úspěšná. Svědčí o tom celkové skóre 31:3.

Forza Choceň - 1. místo v okresním kole ve florbale chlapců 1. stupně

Forza Choceň - 1. místo v okresním kole ve florbale chlapců 1. stupně

Naši chlapci zvítězili v konkurenci dalších šesti týmů a zcela zaslouženě postoupili do krajského finále.

Okrskové kolo ve florbale - 1. místo a postup do okresního finále

28.11.2017
Okrskové kolo ve florbale - 1. místo a postup do okresního finále

Poprvé v Chocni bylo pořádáno jedno z eliminičních okrskových kol ve florbale. Sešly se ale jen dva týmy - naše škola a ZŠ Bratří Čapků, Ústí nad Orlicí. Přesto si děvčata zahrála tři pohledná utkání.

Okrskové kolo ve florbale mladších žáků - 1. místo

Okrskové kolo ve florbale mladších žáků - 1. místo

Na turnaji ve Vysokém Mýtě byla k vidění řada pěkných a vyrovnaných utkání. Naši chlapci nakonec zaslouženě celý turnaj ovládli a postoupili do okresního finále, které se bude konat 5.12.2017 v Brandýse nad Orlicí.

Florbalový turnaj starších žákyň v Jablonném nad Orlicí

08.11.2017
Florbalový turnaj starších žákyň v Jablonném nad Orlicí

Ve úterý se naše družstvo mladších žákyň doplněné o dvě starší žákyně zúčastnilo turnaje určené hlavně pro starší žákyně. V konkurenci dalších pěti týmů byly rovnocennými soupeřkami a odvezly si krásné třetí místo.

Sportovní den I. stupně

24.09.2017
Sportovní den I. stupně

Také na I. stupni proběhl sportovní den.

Sportovní den II. stupně

17.09.2017
Sportovní den II. stupně

V pátek 15. 9. 2017 proběhl za chladného počasí sportovní den.

Vodácký výcvik 4. ročníků.

07.06.2017
Vodácký výcvik 4. ročníků.

V pondělí 29. 5. vyrazily děti ze 4. A, 4. B a 4. C na Pastviny, kde strávily celý týden plný zážitků. Hlavním programem bylo naučit se ovládat loď natolik, aby každý zvládl celodenní výlet po Pastvinské přehradě. Prvním důležitým úkolem bylo se rozhodnout, zda budu háček či kormidelník a utvořit vhodné dvojice, které si spolu dokážou pěkně notovat. Poté následoval několikadenní výcvik a ve čtvrtek už hurá na výlet. Všem vodákům se úspěšně podařilo dorazit do cíle.  Jelikož nám přálo pěkné počasí, mezi výcvikem jsme se stihli i vykoupat v přehradě.

Východočeská liga neregistrovaných hráčů

16.05.2017
Východočeská liga neregistrovaných hráčů

Naše družstva mladších žáků stejně jako v loňské ŕoce odehrála povedenou sezónu.

Sportu zdar, fotbalu zvláště!

09.05.2017
Sportu zdar, fotbalu zvláště!

Jako milovníci tepla vyhlíží každoročně po dlouhé zimě první sněženky, vyhlíží rok co rok na jaře naši milovníci fotbalu turnaj McDonald´s Cup. Jedná se o fotbalovou soutěž žáků 1. stupně základních škol. Okrskové kolo letos proběhlo v pátek 5. 5. tradičně ve Vysokém Mýtě. Naše škola měla zastoupení v kategorii mladších žáků i v kategorii žáků starších.

Velký úspěch našich florbalistek 1. stupně

01.02.2017
Velký úspěch našich florbalistek 1. stupně

Po vítězném okresním kole poměřila naše děvčata 1. stupně své síly při krajském finále, které se konalo ve Skutči. Zaslouženě celý turnaj vyhrála a postoupila do národního finále – východ, které se bude konat v březnu v Olomouci. V současnosti figurují mezi 14 nejlepšími týmy v celé České republice. Žádný jiný florbalový tým naší školy takového úspěchu nedosáhl. A že 2. míst v krajských finálových bojích již bylo požehnaně.

Tělesná výchova trochu jinak

30.11.-0001
Tělesná výchova trochu jinak

I žáci z druhého stupně se vydali na plavání do Vysokého Mýta.