04.09.2020

V úterý 1. září jsme přivítali ve škole nejen naše prvňáčky a žáky ostatních ročníků, ale odpoledne jsme otevřeli školu široké veřejnosti, aby všichni mohli posoudit, jak dopadla přestavba a dostavba školy. Mezi návštěvníky jsme mohli přivítat naše bývalé žáky, rodiče žáků současných i budoucích, pana starostu Ing. Ropka, pracovníky městského úřadu, Ing. Štancla, zastupitele města a Ing. Valtra, bývalého starostu města a současného radního pro zdravotnictví Pardubického kraje, který stál u zrodu projektu na rozšíření školy. Potěšil nás obrovský zájem dospělých i dětí.

Ve škole provázeli návštěvníky naši žáci 6. a 5. ročníku a své role průvodců se zhostili na výbornou. Zvláštní poděkování patří Denisovi, Ondrovi, Vojtovi, Tondovi a Vlastíkovi, které si nemohli vynachválit:).

Jsme rádi, že jsme zaznamenali jen pozitivní ohlasy, protože i my si myslíme, že přestavba škole prospěla, a to nejen tím, že máme více učeben, ale propojením obou křídel se škola nádherně prosvětlila a provzdušnila a je radost v takové škole učit i se učit.

(müll)