Výuka na 1. stupni od 25. 5. 2020

Vážení rodiče,

na základě Vašich návratek byly děti rozděleny celkem do 15 skupin. Při dělení jsme respektovali hygienická nařízení, především omezení maximálního počtu žáků ve skupině, ročník, pokud to šlo, tak i třídu, a dále Váš požadavek na zajištění odpoledních zájmových aktivit.

V příloze najdete rozdělení podle ročníků, včetně jmen pedagogů, kteří se budou o danou skupinu starat jak v rámci vzdělávacích, tak i zájmových, aktivit. Žáci, kteří budou chodit na oběd a pak budou odcházet domů, půjdou do školní jídelny v doprovodu učitele a po obědě z jídelny odejdou sami nebo v doprovodu. Oběd těchto žáků proběhne v době od 11:45 do 12:15 hodin. Skupiny žáků, kteří zůstávají ve škole i na odpolední zájmové aktivity, půjdou do školní jídelny se svými vychovatelkami a naobědvají se v době mezi 12:45 až 13:15 hodinou. Je nutné, abyste dětem nezapomněli objednat obědy!

V pondělí (i další dny) bude škola otevřená od 7:45 hodin a poprosím Vás, abyste dítě zavedli, v případě starších žáků, abyste je poslali, k paní učitelce nebo panu učiteli, ke kterému „patří“, aby před školou nenastal zmatek a děti se navzájem nedostávaly do blízkého kontaktu. Vyučující budou stát před školou a budou „své“ děti vyhlížet.

V pondělí si děti přinesou do školy všechny učebnice, pracovní sešity, sešity, vybavené penály a pastelky a budou si všechno nechávat ve škole, protože domácí úkoly dostávat nebudou, a bude stačit, když Vám doma budou pravidelně číst:).

Žáci ve škole dostanou ochranné obličejové štíty a děkujeme našemu zřizovateli, městu Choceň, že štíty pro naše žáky a učitele zaplatil. Všichni si přinesou na každý den dvě roušky a sáček na použité roušky. Naše paní učitelky a vychovatelky ušily dětské náhradní roušky, které jsou vyprané, vyžehlené a připravené k použití, pokud si někdo roušku zapomene, nebo pokud mu nebudou dvě roušky stačit. Tyto roušky pak už budou dětem zůstávat.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Čestné prohlášení MUSÍ být v originále a s datem 25.5.2020. Děti ho v pondělí ráno odevzdají svému učiteli.

V případě jakýchkoli dotazů volejte na mobil 739 630 570 nebo pište na e-mail reditelna@zschocen.cz.

čestné prohlášení

(müll)

465 471 699 - kancelář (po 16:00 hala)

465 471 538 - kancelář