Dekorace
Poznávání přírodnin - regionální kolo v České Třebové

Poznávání přírodnin - regionální kolo v České Třebové

Publikováno: 20.5.2023 Autor(ka): Pavla Petruželková

Ve středu 10. 5. 2023 jeli úspěšní řešitelé školního kola v poznávání přírodnin reprezentovat naši školu do České Třebové.

Konkurence byla obrovská. Soutěžilo se v kategorii 6.-7. ročník a 8.-9. ročník. Pro soutěžící byla připravena poznávačka rostlin i živočichů doplněná o nerosty a horniny. Sice jsme nepřivezli medaili, ale ve výsledkové listině jsme se rozhodně neztratili. Žáci získali nové zkušenosti, poznali prostředí jiné školy. Sladkou odměnou nám byla cukrárna, kde jsme zhodnotili dojmy ze soutěže. Všem zúčastněným žákům patří poděkování za reprezentaci naší školy i za to, že ve svém volném čase rozvíjeli své vědomosti o přírodě.