Dekorace

Příměstský tábor - 4. běh

Publikováno: 16.7.2021 Autor(ka): Milena Coufalová

Vodní svět aneb Jako ryba ve vodě - to je naše téma.

V pondělí, ve středu a v pátek se budeme pohybovat v okolí školy, proto s žáky půjdeme na oběd do školní jídelny. V úterý nás čeká výlet do Hradce Králové do Obřího akvária a ve čtvrtek máme zamluvenou plavbu na lodi Arnošt v Pardubicích, proto budou děti potřebovat větší svačinky nebo kapasné. Dále nás čekají pokusy, soutěže a kouzlení nejen s papírem a vodou, ale i s hlínou.

Prosíme o včasné příchody - v úterý budeme odcházet od školy v 7:55, ve čtvrtek v 7:40 hodin. 

Od všech rodičů nemáme zaplacenou zálohu 500,-Kč.  Nezapomeňte nám ji předat v pondělí 26.7. 2021.

Pokud máte ještě nějaký dotaz, napište na coufalova@zschocen.cz.

Těšíme se na Vaše děti

Za všechny pečovatelky Mgr. Milena Coufalová