Projektový den mimo ŠD - Dolní Morava

20.09.2020

V rámci projektových dnů mimo ŠD jsme navštívili Relax & sport resort Dolní Morava.

Pro třeťáky byl připraven zábavně naučný program v Mamutíkově lesním a vodním zážitkovém parku s názvem "Za tajemstvím lesního království".

Děti přivítal duch Kralického Sněžníku Stamichman s princeznou z lesního království, kteří je seznámili se čtyřmi přírodními živly (voda, oheň, vzduch, země) a zákonitostmi lesa. Všichni si mohli vyzkoušet malý lanový park, bludiště, velké vodní hřiště i kouzelné lesní domečky.

Na druháky čekal program "Mamutík na divokém západě", který probíhal v areálu pískového světa. Děti zažily atmosféru skutečného divokého západu s rýžováním zlata, pískovým dopravníkem a sádrovými odlitky. Programem je provedl Mamutík se šerifem a jeho pomocníkem. Seznámily se i s archeologickými vykopávkami z dob mamutů.

Zábavný program "Zachraňte Mamutíka ze spárů lovců" si užili nejstarší čtvrťáci a páťáci v lese s lanovým parkem. Děti si vyzkoušely lezení na horolezecké stěně a dětský lanový okruh.

Počasí nám přálo a my jsme si projektové dny náramně užili.Smějící se

Fotoarchiv

(Šed)

465 471 699 - kancelář (po 16:00 hala)