První schůzka dětské rady v nedohlednu??

Publikováno: 10.11.2020 Autor(ka): Zdena Müllerová

Vadí vám, že škola začíná v 8 hodin? Jsou přestávky podle vás moc krátké? Nechce se vám chodit na přestávky ven? Chcete se podílet na rozhodování o škole? K tomu je tady dětská rada. Ta se bude každý měsíc potkávat a řešit to, co by žáci chtěli ve škole změnit. Její členové se poprvé setkají hned, jak se budeme moct vrátit do školy.

Umět prosadit svůj názor. Nebát se mluvit před ostatními. To jsou některé z věcí, které se děti v dětské radě naučí.

A co vy? Chtěli byste se také zapojit? Každá třída si zvolí nebo už zvolila své zástupce. Můžete se na ně obrátit a říct jim váš názor. Každý názor se počítá. Když budete chtít, můžete se k vašim zástupcům přidat a jít s nimi na  schůzku dětské rady. Scházet se bude každý měsíc a o termínu budeme vždycky informovat na webu v sekci Žáci, v podsekci Dětská rada.