Dekorace

Aktuality

Den s domácími mazlíčky

Den s domácími mazlíčky

Velmi oblíbenou každoroční událostí v 5.D je den, kdy si děti mohou přinést do školy svého zvířecího kamaráda.

Výlet do Moravského krasu

Výlet do Moravského krasu

Děti z 5.C a 5.D se nechaly okouzlit přírodními krásami Moravského krasu a vydaly se na cestu hluboko pod zem i vysoko nad povrch.

Hokusy pokusy...

Hokusy pokusy...

...v 5.D si děti vyzkoušely zábavné pokusy s vodou. Napodobily práci v laboratoři a ve skupinkách si připravily pokusy, které potom prezentovaly ostatním dětem. 

Není Honza jako Honza...

Není Honza jako Honza...

Víte, kdo je komeniolog? Děti z 5.D už to vědí. V rámci celoročního projektu Není Honza jako Honza budou totiž stejně jako komeniologové brouzdat životem a dílem J.A. Komenského.

Cesta za pokladem...

Cesta za pokladem...

Děti ze 4.D se díky rozluštění tajné šifry dozvěděly, že loupeživý pán Mikuláš z Potštejna ukryl poklad nedaleko Chocně.

Zpátky do školy!

Od pondělí 30.11. se konečně můžeme vrátit do školy. Dlouhé týdny doma nám daly dost zabrat, ale společně jsme to zvládli! Krásné období adventu prožijeme společně a těšit se můžeme na tradiční adventní hádanky, předvánoční tvoření a snad i vánoční besídku. Moc se na vás těším, moji milí čtvrťáci!

Škola v přírodě - Šajtava 2020

Třetí týden v září jsme se konečně vypravili na tolik vytouženou školu v přírodě na Šajtavu. Bydleli jsme všichni společně na horní chalupě. Pro některé to bylo první odloučení od rodičů, ale všichni to zvládli báječně. Tahle škola v přírodě byla trošku jiná...