Fishbook

Představte si, kdyby měly facebook ryby.  Co by si tam asi psaly,  nad čím by se radovaly?  Co měly včera k večeři? Kam plavou, když se zešeří? Fotí si svůj potěr a jikry? Co nakupují za mimikry? Sedmáci při přírodopise zkusili rybám jejich fishbookové profily vytvořit. Byla to dřina i zábava. V galerii si můžete některé výtvory prohlédnout. Další fishbooky jsou k vidění i na chodbách školy. Přejeme dobrou zábavu i poučení.

Exkurze 6.A v Oucmanicích

V úterý 22.6. jsme se vydali do Oucmanic do Ekocentra Paleta.

Téměř letecký den 6.A

V pátek 18.6. jsme se "proletěli" v Hradci Králové.

Co se děje na zdi :)

Děkuji všem za pěkné projekty!

Jak se nám povedly bajky

Bajky jsou staré více jak dva a půl tisíce let. Tolik času už uplynulo od doby, kdy žil a tvořil Ezop, jehož bajky patří mezi nejznámější. Zvířátka nás učí, jak bychom se měli chovat.

Co nám distanční výuka dala???

Při vyhodnocení pololetní práce jsme zadumali, co dobrého nám současný způsob výuky přinesl. A trudomyslným náladám navzdory, my nevěšíme hlavu, neboť "Všechno zlé je pro něco dobré" :) Každá zkušenost nás může obohatit a my jsme zatím přišli na toto ...

Výstava

Během distanční výuky je práce z výtvarné výchovy dobrovolná. Zde si můžete prohlédnout fotografie prací, které paní učitelce poslali žáci 6.A.