Dekorace Dekorace

Odběr aktualit
Za sběr do aquaparku!

Sportovní den 2. stupně

Ve čtvrtek 28. 4. 2022 si chlapci a dívky šestých až devátých tříd zasportovali na stadionu Na Parapleti. Nečekal na ně atletický čtyřboj (pětiboj) jako v září, ale tentokrát jsme si pro ně připravili deset disciplín, ve kterých museli prokázat svou rychlost, obratnost, sílu, ohebnost a hbitost.

Zájezd do Paříže

Před Velikonocemi žáci 2. stupně sepsali petici na podporu své touhy po cestování. Zájezd do Londýna jsme museli stornovat, protože k návštěvě Velké Británie je stále potřeba očkování, jinak je nařízená 10denní karanténa. Dětem jsem slíbila, že se pokusím zorganizovat narychlo zahraniční zájezd ještě pro tento školní rok.

Pozvánka na vernisáž výstavy "Pověsti z Chocně a okolí"

Již dvanáctým rokem na naší škole ZŠ Svatopluka Čecha působí historický kroužek. Ve školním roce 2021/22 se nás sešlo celkem dvanáct a byli jsme rozděleni do pěti skupin. Letošní téma bylo Pověsti z Chocně a okolí a po skoro roce usilovné práce se blíží vernisáž, která se bude konat v Orlickém muzeu v úterý 3. 5. 2022. Celá výstava potrvá až do 30. 5. 2022.

Moc gratulujeme!

Ve středu 27.4. se Nella Šmerdová z 8.B zúčastnila krajského kola soutěže v angličtině v Pardubicích ... a umístila se na krásném pátém místě. Je to veliký úspěch a Nelle moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy. Jen tak dál!

Malba portrétu napříč generací

Žáci 8.,9. a 2. třídy dostali v hodinách VV stejný úkol-malbu portrétu temperovými barvami. Lišila se pouze velikost formátu čtvrtky. Jak se jim to povedlo, se můžete přesvědčit v této "online výstavě".

Okrskové kolo - minifotbal žáků 6. - 7. tříd

Ve středu 27. dubna 2022 jsme se zúčastnili okrskového kola v minifotbalu v kategorii III. ( žáci 6. - 7. tříd), které se konalo v Chocni.

Okrskové kolo McDonald's Cupu ve Vysokém Mýtě

pro naši školu nemohlo dopadnout lépe!