Dekorace Dekorace

Odběr aktualit
Kdo si hraje, nezlobí..

Ve středu 1.11. se večer sešla 8.A opět ve škole, aby si užila Halloween. Vstupenkou byla maska a nápady na pohoštění. Po promenádě masek a souboji v kuchyni jsme se přesunuli do haly.

Z pohádky do pohádky

Cesta do knihovny i z knihovny byla úplně pohádková.

Strašení

Když se bojí vyučující...

Bubnování

V úterý 7. listopadu se žáčci všech prvních tříd proměnili v bubeníky a zúčastnili se hudebního programu pod vedením výborného bubeníka Pavla.

Podzimní dopoledne plné listů v dětské knize a i těch barevných v parku

V pondělí 6. listopadu se třída 1.A zúčastnila besedy a workshopu v knihovně o knize Arnolda Lobela: Myška a pohádková polívka

Říjen v Erasmus klubu

Začátkem října odstartoval na naší škole Erasmus klub. Do klubu se přihlásily dětí, které mají zájem se zúčastnit mobilt žáků v ramci projektu Erasmus+ a budou moci strávit jeden týden ve škole a v rodinách v zahraničí.

6.C hledala nejstrašidelnější příšeru v mezinárodním projektu

Během října se žáci ze třídy 6.C zúčastnili mezinárodního projektu Wanted: The Scariest European Monster (Hledá se: Nejstrašidelnější příšera z Evropy).

Třeťáci na stopě superhrdinům

Jeden říjnový den se třeťáci vydali do Východočeského muzea v Pardubicích.