Dekorace Dekorace

Odběr aktualit
Houbařská výstava

V pátek 22. 9. 2023 navštívily třídy 6.A, 6.B a 6.C již tradiční houbařskou výstavu.

Agyslingua 2023

Anglické gymnázium Pardubice i v tomto školním roce pořádá soutěž Agyslingua, které se žáci naší školy účastnili loni a příležitost mají i letos. Systém přihlašování je ovšem jiný.

7.D v Hoješíně

Sport nás baví!

Ve čtvrtek 21.9. se žáčci 1. A zúčastnili sportovního dne 1. stupně v atletickém čtyřboji.

Informace ke vstupu do školy pomocí ISIC

V tomto školním roce mohou žáci použít svou kartu nebo čip k otevření dveří v následujících časech:

Cyklistický partyzán 2023 - II. stupeň

V úterý 19. 9. 2023 se více než dvě desítky sportovců z druhého stupně zúčastnily cyklistických závodů pořádaných OA a SOŠ Choceň a Cyklo Bendl Vysoké Mýto.

Světový den první pomoci

Žáci naší školy se v pátek zúčatnili Světového dne první pomoci, kde se seznámili s náplní práce záchranných složek. Vyzkoušeli si ošetření běžných zranění, postup při resuscitaci a na chvíli si vyzkoušeli těžkosti života handicapovaných lidí. Oblíbenou součástí je vždy nahlédnutí do "zákulisí" hasičských, policejních a záchranných vozů.

Pohár z atletického čtyřboje

Ve čtvrtek 14.9. si zástupci třídy 2.B Matěj Dostálek a Anežka Drábková převzali pohár a medaile pro své spolužáky na slavnostním vyhodnocení XX. ročníku atletického čtyřboje v Pardubicích.