Dekorace Dekorace

Exkurze do Pevnosti poznání

Ve středu 22.9. se třídy 7.A a 7.C vypravily za poznáním do Olomouce.

Světový den první pomoci na náměstí v Chocni

Již po několikáté se žáci 1. stupně naší školy zúčastnili akce - Světového dne první pomoci - na náměstí v Chocni. Ta probíhá pod záštitou Ladislava Valtra, radního Pardubického kraje.

Dopravní hřiště bylo bezva

Také děti z 1.A se mohly poučit a současně vyřádit na dopravním hřišti na koupališti.

7.B - se sluníčkem na Podrážek

V pátek 3.9. jsme ještě aktovky s učebnicemi a sešity nechali doma a vyrazili společně na krátký výlet v okolí Chocně.

Návštěva dopravního hřiště ve spolupráci s BESIPEM

V pondělí 6.9. se žáci 4.A zúčastnili sportovně bezpečnostní akce na mobilním dopravním hřišti v Chocni na koupališti. Teoretickou část zajišťoval BESIP. Děti si zopakovaly důležité pojmy a situace v každodenním silničním provozu: cyklista, povinná a doporučená výbava kola, cyklistická přilba (helma) a její správná velikost a nasazování, chodec, oblečení a obuv s reflexními prvky a páskami.

Útržky z prázdnin

Během prázdnin si druháčci vedli deníky, do kterých zapisovali, kreslili a lepili své letní zážitky. Moc se jim to povedlo.

Zapojení naší školy do projektu IKAP II

Základní škola Sv. Čecha, Choceň je zapojena do projektu Implementace Krajského akčního plánu Pardubického kraje II (I-KAP II), a to konkrétně klíčové aktivity č. 2 - Podpora polytechnického vzdělávání.

Veselá věda opět na naší škole

Vážení rodiče, i tento rok nás oslovila nezisková organizace Veselá věda a opět nabízí na naší škole kroužek zábavných “skorovědeckých” pokusů - pro děti z 1. stupně. Pro tento rok je připravená covidu odolná varianta - více info přímo na stránkách www.veselaveda.cz. .

Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2013 - 2021 | Mapa stránek | Přístupnost stránek | GDPR | Přihlásit