Dekorace Dekorace

Aktuality

Odběr aktualit
Sportujeme pro radost!

Sportujeme pro radost!

V úterý 23.11. byla třída 4.A poprvé v letošním školním roce na zimním stadionu bruslit.

Potvrzení o OČR

Potvrzení o OČR

Protože se rozcházejí informace z MŠMT a MZd o tom, kdo má potvrzovat žádosti o OČŘ, tak jsme se s OSSZ domluvili, že bude vyplněnou žádost o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy) potvrzovat škola.

Exkurze do Východočeského divadla

Exkurze do Východočeského divadla

Žáci šestých a sedmých ročníků se vydali za kulturou do Pardubic.

Epidemická situace ve škole

Epidemická situace ve škole

Je nám to líto, ale vzhledem k současné epidemické situaci a k novým opatřením vlády, musíme zrušit páteční Den otevřených dveří (26.11.). V současné chvíli máme v karanténě třídy 8.B, 9.B a 1.A a některé děti z 1.B, 1.C a 3.A, které měly kontakt s pozitivním spolužákem buď ve školní družině nebo v zájmovém kroužku.

Podzim v 5. C

Podzim v 5. C

V rámci hodin výtvarné výchovy a pracovních činností si žáci 5. C vyzkoušeli různé výtvarné techniky. Inspirací nám byl podzim plný barev. Tady je malá ukázka.

Fishbook

Fishbook

Představte si, kdyby měly facebook ryby.  Co by si tam asi psaly,  nad čím by se radovaly?  Co měly včera k večeři? Kam plavou, když se zešeří? Fotí si svůj potěr a jikry? Co nakupují za mimikry? Sedmáci při přírodopise zkusili rybám jejich fishbookové profily vytvořit. Byla to dřina i zábava. V galerii si můžete některé výtvory prohlédnout. Další fishbooky jsou k vidění i na chodbách školy. Přejeme dobrou zábavu i poučení.      

Ledňáčci ze 2.A

Ledňáčci ze 2.A

Při prvouce, výtvarné výchově i čtení jsme se dozvěděli spoustu informací o půvabném ledňáčku říčním. Ne nadarmo očaroval tento ptáček i Karla Čapka, který věřil, že přináší štěstí.  Snad budete mít štěstí i vy a při procházce Pelinami ho také zahlédnete. 

Barevný podzim v lese

Barevný podzim v lese

Ve čtvrtek 11.11., na sv. Martina, byla třída 4.A na přírodovědné vycházce v nedalekém lese U Floriána.

Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2013 - 2021 | Mapa stránek | Přístupnost stránek | GDPR | Přihlásit