Dekorace Dekorace

Aktuality

Odběr aktualit
Florbal -  postup v kategorii Chl. III

Florbal - postup v kategorii Chl. III

V úterý 22.11.2022 jsme se zúčastnili okrskového florbalového turnaje, který byl uspořádán ve Vysokém Mýtě pro chlapce z 6. a 7. ročníků.  Zúčastnili se celkem 4 týmy, což umožnilo nastavit spravedlivý systém "každý s každým."

Na skok na střední školu

Na skok na střední školu

Za poslední týden měli možnost žáci 9. ročníku (a některá děvčata z 8. ročníku) nahlédnout do života střední školy.

ČEPS Cup - florbalový turnaj pro žáky 1. stupně

ČEPS Cup - florbalový turnaj pro žáky 1. stupně

Dne 16.11. jsme se zúčastnili florbalového turnaje ČEPS Cup v rámci okresního kola pro 1. stupeň základních škol. Celkem se sešel celkový počet 9 týmů, které byly rozděleny do dvou základních skupin.

Okrskové kolo ve florbalu pro žáky 8. - 9. ročníků konečné

Okrskové kolo ve florbalu pro žáky 8. - 9. ročníků konečné

Žáci 8. ročníku, doplnění o Filipa Hozáka z 9. ročníku, reprezentovali naši školu na okrskovém kole florbalu kategorie IV ve Vysokém Mýtě. Pro tyto ročníky se jednalo o první takový turnaj po tříleté pauze způsobené pandemií koronaviru.

Osmáci čtou páťákům

Osmáci čtou páťákům

V úterý 8.11. dopoledne se sešli páťáci a osmáci z céčka k dvouhodinovému čtení. A nuda to tedy rozhodně nebyla.. Starší děti si pod vedením paní učitelky Markéty Ročkové a Jany Dvořákové připravily aktivity ke svým zvoleným knížkám. Děti po prvním čtení psaly na společný list vše, co je napadlo, když se řekne kniha. Vyslechli jsme si i kousek čtení v ukrajinštině. Mladší děti se pak snažily určit názvy knížek podle úryvků. Na interaktivní tabuli děti opravovaly názvy filmů, hledaly správné názvy knížek pomocí postav a indícií. Na závěr si páťáci odnesli jako dárek záložky. Děkujeme všem osmákům a na oplátku budou páťáci číst na jaře starším kamarádům. 

Vlastní bezpečí

Vlastní bezpečí

1.B poprvé v knihovně

1.B poprvé v knihovně

V pátek 4.11. navštívila třída 1.B poprvé dětské oddělení městské knihovny v Chocni.

9. A po stopách Amadea Modiglianiho

9. A po stopách Amadea Modiglianiho

Během výtvarné výchovy jsme se zaměřili na figurální tvorbu - seznámili jsme se s životem a tvorbou Amadea Modiglianiho. S vědomím, jakým způsobem tvořil, jsme se pokusili o vlastní portréty. 

Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2022 | Mapa stránek | Přístupnost stránek | Pravidla COOKIES | GDPR | Přihlásit