Dekorace Dekorace

Odběr aktualit
Lyžařský výcvik 8. a 9. ročníku

Poslední únorový týden proběhl výjezdový lyžařský kurz pro 8. a 9. ročníky ve středisku Říčky v Orlických horách. Kurzu se zúčastnilo téměř 40 nadšených lyžařů a snowboardistů, kterým v užití si zábavy na sjezdovce nezabránily ani lehce zhoršené sněhové podmínky.

Geometrie v prostoru

Protože jsme už třeťáci, začali jsme se v geometrii učit o tělesech.

To víte.... doba ledová je doba ledová

S panem Humlem jsme vařili mamuta s koprovou omáčkou již ve 3.B, tentokrát jsme se ve vlastivědě vydali do pravěku různými způsoby.

Lyžařský výcvik 7. ročníku

V termínu od 11. do 17. února 2024 se 56 žáků 7. ročníku naší školy zúčastnilo lyžařského výcviku v Deštném v Orlických horách. I přes nepřízeň počasí a počáteční komplikace se nám podařilo uskutečnit týden plný nezapomenutelných zážitků a lyžování.

Beeball nás baví

I v letošním školním roce se naše škola zapojila do beeballových turnajů. A opět to byla skvělá jízda.

Antonín Stránský (9.B) navrhl vítězné logo v mezinárodném projektu

Antonín Stránský z 9.B zvítězil v soutěži o nejlepší logo projektu SustainWell. Jedná se o mezinárodném projekt na téma zdraví a životní prostředí, probíhající na platformě pro žákovskou spolupráci eTwinning.

Soutěž v jazyce anglickém

Opět po roce jsme se vydali do DDM Duha v Ústí nad Orlicí, kde se 15.2. konalo okresní kolo Soutěže v jazyce anglickém.

7.A - ve víru financí

Příjem, hrubá mzda, čistá mzda, výdaje nutné, zbytné, nezbytné, pojištění... o tom všem diskutovala 7.A s panem lektorem v rámci projektového dne věnovaného finanční gramotnosti.