Dekorace Dekorace

Odběr aktualit
Chemie prakticky

Žáci devátých tříd si na malých projektech o plastech a zdravém stravování ověřili, že s chemií se potkávají každý den.

Sedmáci ve Sféře

Pizza Art při výtvarné výchově

Deváťáci si chtěli vyzkoušet v jedné z posledních hodin na výtvarné výchově umění, které si sami nazvali "jedlé umění". Obrazy se na těstu jen linuly a do žaludků pak jedna báseň plynuly.

Závody ručně vyrobených loděk

Kluci z 6. tříd si během hodin pracovních činností vyrobili loďky ze dřeva s lopatkovým pohonem na gumičku. Naučili se měřit, řezat, brousit, vrtat a lakovat. Své výrobky pak vyzkoušeli na školní zahradě při závodech.

Dětský den pro MŠ

Poslední dva květnové dny se to „Na kopečkách“ hemžilo dětmi.

Zdravá 5

Dnešním dnem ukončili žáci našeho 1. stupně a ,,nulťáku" vzdělávací program Zdravá 5, poskytovaný zdarma nadačním fondem obchodního řetězce Albert.

Nezapomenutelná dobrodružství páté třídy na Šajtavě

Škola v přírodě pro 5. třídu se letos konala na Šajtavě, v malebném místě uprostřed přírody, které je ideální pro spojení vzdělávání a venkovních aktivit. I když pobyt trval jen tři dny, děti si odnesly spoustu nezapomenutelných zážitků.

Školní e-shop s volnočasovým oblečením

Po půl roce se opět otevřel e-shop s volnočasovým oblečením s logem školy, které si před několika lety vybrali sami žáci. Děti rostou, do školy přijdou noví žáci nebo si někdo možná nestihl v minulých školních letech objednat „školní“ tričko, mikinu, kraťasy, tepláky, kšiltovku nebo batoh. E-shop přichází tentokrát se slevami a výprodejem některých modelů.