Dekorace Dekorace

Odběr aktualit
Nezapomenutelná dobrodružství páté třídy na Šajtavě

Škola v přírodě pro 5. třídu se letos konala na Šajtavě, v malebném místě uprostřed přírody, které je ideální pro spojení vzdělávání a venkovních aktivit. I když pobyt trval jen tři dny, děti si odnesly spoustu nezapomenutelných zážitků.

Školní e-shop s volnočasovým oblečením

Po půl roce se opět otevřel e-shop s volnočasovým oblečením s logem školy, které si před několika lety vybrali sami žáci. Děti rostou, do školy přijdou noví žáci nebo si někdo možná nestihl v minulých školních letech objednat „školní“ tričko, mikinu, kraťasy, tepláky, kšiltovku nebo batoh. E-shop přichází tentokrát se slevami a výprodejem některých modelů.

Beeball 2024

V pondělí 27.5. a ve středu 29.5. proběhlo druhé kolo Beeballového turnaje.

Přírodovědná soutěž

Ve středu 15. 5. 2024 se pět žáků naší školy zúčastnilo regionálního kola v poznávání rostlin, živočichů a minerálů v České Třebové.

"Have you ever been to England?"

Tak na tuto otázku Vám může odpovědět 59 žáků naší školy:" Yes, I have."

"Huckleberry Finn" v divadle "Drak"

Dnes 22.5.24 měli žáci 5. tříd skvělou příležitost navštívit divadelní představení "Huckleberry Finn" v divadle "Drak" v Hradci Králové.

Konečné výsledky zápisu

V příloze naleznete konečné výsledky zápisu včetně informace, které děti byly zařazeny do skupin s rozšířenou výukou anglického jazyka. Zároveň z něho zjistíte, které děti byly zařazeny do přípravné třídy na naší škole. Přípravnou třídu povede paní učitelka Mgr. Jitka Štanglerová Mikulecká a bude opět umístěna do budovy školní družiny u školní jídelny (ul. Sv. Čecha 440).   Schůzka rodičů budoucích prvňáčků proběhne v pondělí 24. 6. 2024 od 16:00 hodin. Pozvánku před akcí pošleme e-mailem.

Svět neslyšících hrou

Ve čtvrtek 9. května se některé ze tříd 1. stupně zúčastnily programu "Svět neslyšících hrou".