Dekorace Dekorace

Odběr aktualit
Metodický kurz "SMART TEACHERS PLAY MORE" na Islandu

V první polovině letních prázdnin jsme se zúčastnili týdenního metodického kurzu "SMART TEACHERS PLAY MORE" na Islandu. Absolvovali jsme ho v rámci programu Erasmus+ a poskytl nám neocenitelné zkušenosti a nové poznatky.

Erasmus+ vzdělávací jazykové kurzy učitelek a vychovatelek na Maltě

V rámci programu Erasmus+ se dvě učitelky a dvě vychovatelky naší školy zúčastnily dvou vzdělávacích jazykových kurzů na prosluněném ostrově Malta, konkrétně v městě St. Julian's. Díky těmto kurzům si učitelky i vychovatelky rozšířily slovní zásobu v anglickém jazyce, a také metodiku a didaktiku. Kromě vzdělávání měly také možnost poznat místní kulturu a architekturu, okusit slanost Středozemního moře či ochutnat místní speciality.

Léto nás baví!

V týdnu od 22.7.- 26.7. si partička dětí užívala prázdniny na školním příměstském táboře.

Studijní pobyt v Mnichově

Začátkem letních prázdnin jsem se zúčastnila čtrnáctidenního pobytu v bavorském Mnichově. Hlavním bodem mé cesty byl studijní jazykový kurz němčiny doplněný o metodiku a didaktiku.

Welcome to English Adventure

Děti, které v první a druhé třídě navštěvovaly hodiny angličtiny, pozvaly své spolužáky, kteří budou s angličtinou začínat, do dobrodružného světa angličtiny.

Příměstský tábor -1. běh

Pondělí: Putování za historií Chocně První den našeho příměstského tábora byl věnován putování za historií Chocně. Děti se vydaly na turistickou výpravu, při které objevovaly zajímavosti našeho města. Cestou jsme hráli různé hry v přírodě, které nejen že děti bavily, ale také je učily spolupráci a strategii. Vrcholem dne bylo stavění hradu z papíru, kde se ukázalo, že i z tak jednoduchého materiálu lze vytvořit nádherná díla.

Sváťa na olympiádě

Letošní prázdniny nás čeká největší svátek sportu,

Do lesa s kamarády