Dekorace Dekorace

Odběr aktualit
Říjen v Erasmus klubu

Začátkem října odstartoval na naší škole Erasmus klub. Do klubu se přihlásily dětí, které mají zájem se zúčastnit mobilt žáků v ramci projektu Erasmus+ a budou moci strávit jeden týden ve škole a v rodinách v zahraničí.

6.C hledala nejstrašidelnější příšeru v mezinárodním projektu

Během října se žáci ze třídy 6.C zúčastnili mezinárodního projektu Wanted: The Scariest European Monster (Hledá se: Nejstrašidelnější příšera z Evropy).

Třeťáci na stopě superhrdinům

Jeden říjnový den se třeťáci vydali do Východočeského muzea v Pardubicích.

Létat nebo číst?

Školáci z 1.B poprvé zavítali ve středu 24. října do městské knihovny. Beseda s paní Plhákovou ke knížce o kosákovi Kamilovi, který rád četl, ale zapomněl se naučit létat, vtáhla děti okamžitě do děje.

Halloweenské pohoštění

Halloweenské pohoštění v podobě slaných pavouků a sladkých soviček si žáci 2.B zvládli hravě připravit v rámci výtvarné výchovy.

Ukázkové hodiny BEEBALLU

Žáci 1.A, 1.B, 1.C a 3.C měli v říjnu možnost seznámit se s novým sportem - Beeballem. Co to ten beeball je? Všechny děti už teďka vědí, že je to zjednodušená verze baseballu.

At the restaurant

7.D dokončila lekci věnovanou jídlu. Na závěr si děti vybraly téma s jídlem spojené a způsob jeho zpracování. Áďa a Bára si jako jediné vybraly video, jehož natočení si zjevně užily, což můžete sami posoudit.

Za tajemstvími zámku v Pardubicích

V rámci podzimního projektového dne se třída 9.C se vydala na dějepisnou exkurzi do zámku v Pardubicích, kde jsme měli možnost prozkoumat historii a záhady několika výjimečných míst. ?