Dekorace Dekorace

Odběr aktualit
Okrskové kolo v minikopané - chlapci

V pondělí 11. dubna jsme se zúčastnili okrskového kola v minikopané ve IV. věkové kategorii (žáci 8. a 9. tříd). Okrskový turnaj se konal v Chocni Na Parapleti.

Výsledky zápisu pro školní rok 2022/2023

Zápis do 1. tříd proběhl ve dnech 8. a  9. dubna 2022. Do první třídy jsme zapsali 63 předškoláků a jedni rodiče požádali o odklad povinné školní docházky o jeden rok. V červnu ještě proběhne zápis pro děti z Ukrajiny. Od září otevřeme tři první třídy a třídními učitelkami budou Jana Adamcová, Lenka Musilová a Lucie Kováčová. Rozhodnutí o přijetí, resp. o odkladu, si rodiče mohou vyzvednout v týdnu po Velikonocích od 19. do 22.4.2022 v době od 8:00 do 17:00 hodin v kanceláři školy. Nevyzvednutá rozhodnutí v pondělí 25.4. zašleme doporučeně poštou na adresy zákonných zástupců.

No Backpack Day

Začátkem týdne za mnou přišla děvčata ze 6.A s nápadem, že bychom v pátek 8. 4. 2022 uspořádali den bez školních batohů, tzv. No Backpack Day. Nápad se mi líbil, tak jsem jim trochu pomohla s organizací a zrodila se zajímavá akce, kterou si v některém z příštích roků určitě zopakujeme.

Školní kolekce oblečení - hlasování spuštěno!

Krásný den všem, máme pro Vás jedno skvělé překvapení! Do školy přichází nová školní kolekce oblečení a jste to právě Vy, kdo rozhodne o její podobě! Hlasujte do 15.4.2022 o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv potom použijeme na vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky.

Knižní doporučení

Pokud rádi čtete a věnujete se angličtině, třída 7.A má pro Vás tip.

Historie nás v 5.C baví!

Ve druhém pololetí páté třídy se vlastivědě seznamujeme s historií naší země. Nejde jen o memorování letopočtů, jmen panovníků, událostí, bitev... Chceme si historii také užít a prožít.

Děkujeme za pejska a kočičku, pane Čapku!

I když to je už 135 let, co se narodil pan spisovatel Josef Čapek, druháčci s ním a jeho knížkou O Pejskovi a kočičce prožívali poslední 3 měsíce nejedno dobrodružství.

Retro den v 9.A

S blížícím se koncem docházky do naší školy si užíváme, jsme veselí, i když přijímací zkoušky jsou za dveřmi...