Dekorace Dekorace

Aktuality

Hodina plná pokusů v 7.A

Hodina plná pokusů v 7.A

Anglickou stopovanou,

Anglickou stopovanou,

tu si vyzkoušeli někteří žáci 8.A, když jsme probírali téma "Popis cesty k určitému místu".

Zprávy z testování

Zprávy z testování

Testování jsme zvládli na jedničku!  V 7:40 jsme otestovali prvního žáčka a v 8:10 bylo otestovaných všech 137 žáků a dvacet zaměstnanců školy. Devět dětí mělo potvrzení o prodělané nemoci, takže se nám z celkového počtu 162 žáků z těch sedmi tříd vrátilo víc jak 90% žáků. Všechny výsledky byly negativní a doufáme, že to tak i zůstane. Ve čtvrtek bude probíhat testování stejným způsobem jako dnes.

Pokyny k pondělnímu návratu žáků

Pokyny k pondělnímu návratu žáků

V pondělí přijdou žáci do školy přes vchod do sportovní haly a pak už se budou řídit pokyny učitelů. Hlavní vchod do školy bude zamčený. Žáci, kteří prodělali covid-19 a mají potvrzení z KHS písemné nebo zprávu v mobilu, přijdou do školy bočním vchodem kolem kanceláře, kde se tímto potvrzením prokáží. A žáci, kteří přijdou do ranní družiny, budou otestovaní v družině a do školy je přivede paní vychovatelka bočním vchodem kolem kanceláře.

Návrat žáků 1. stupně od 12. 4. 2021

Návrat žáků 1. stupně od 12. 4. 2021

Podle pokynů MŠMT se začnou od pondělí vracet žáci 1. - 5. ročníku rotačním způsobem do školy k prezenční výuce. Při rozdělení tříd 1. stupně do dvou skupin jsme se snažili zohlednit to, aby sourozenci měli prezenční výuku v jednom týdnu, aby rodiče nemuseli zajišťovat hlídání z týdne na týden pro jedno nebo druhé dítě školou povinné.

ON-LINE zápis do 1. ročníku spuštěn

ON-LINE zápis do 1. ročníku spuštěn

Přes níže uvedený hypertextový odkaz se dostanete k on-line formuláři žádosti o přijetí k základnímu vzdělávání i k žádosti o odklad povinné školní docházky. Odkaz bude funkční do 16. 4. 2021 do 23:59 hodin.

Velikonoce 2.B

Velikonoce 2.B

Malá ukázka našeho výtvarného snažení.

K prvňáčkům se připojuje také 5. A

K prvňáčkům se připojuje také 5. A

Je fakt, že tak roztomilé přání, jako vytvořila 1. B, už asi těžko někdo překoná, ale též bychom chtěli přispět svou troškou do mlýna.

Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2013 - 2021 | Mapa stránek | Přístupnost stránek | GDPR | Přihlásit