Dekorace Dekorace

Hodina plná pokusů v 7.A

Anglickou stopovanou,

tu si vyzkoušeli někteří žáci 8.A, když jsme probírali téma "Popis cesty k určitému místu".

Zprávy z testování

Testování jsme zvládli na jedničku!  V 7:40 jsme otestovali prvního žáčka a v 8:10 bylo otestovaných všech 137 žáků a dvacet zaměstnanců školy. Devět dětí mělo potvrzení o prodělané nemoci, takže se nám z celkového počtu 162 žáků z těch sedmi tříd vrátilo víc jak 90% žáků. Všechny výsledky byly negativní a doufáme, že to tak i zůstane. Ve čtvrtek bude probíhat testování stejným způsobem jako dnes.

Pokyny k pondělnímu návratu žáků

V pondělí přijdou žáci do školy přes vchod do sportovní haly a pak už se budou řídit pokyny učitelů. Hlavní vchod do školy bude zamčený. Žáci, kteří prodělali covid-19 a mají potvrzení z KHS písemné nebo zprávu v mobilu, přijdou do školy bočním vchodem kolem kanceláře, kde se tímto potvrzením prokáží. A žáci, kteří přijdou do ranní družiny, budou otestovaní v družině a do školy je přivede paní vychovatelka bočním vchodem kolem kanceláře.

Návrat žáků 1. stupně od 12. 4. 2021

Podle pokynů MŠMT se začnou od pondělí vracet žáci 1. - 5. ročníku rotačním způsobem do školy k prezenční výuce. Při rozdělení tříd 1. stupně do dvou skupin jsme se snažili zohlednit to, aby sourozenci měli prezenční výuku v jednom týdnu, aby rodiče nemuseli zajišťovat hlídání z týdne na týden pro jedno nebo druhé dítě školou povinné.

ON-LINE zápis do 1. ročníku spuštěn

Přes níže uvedený hypertextový odkaz se dostanete k on-line formuláři žádosti o přijetí k základnímu vzdělávání i k žádosti o odklad povinné školní docházky. Odkaz bude funkční do 16. 4. 2021 do 23:59 hodin.

Velikonoce 2.B

Malá ukázka našeho výtvarného snažení.

K prvňáčkům se připojuje také 5. A

Je fakt, že tak roztomilé přání, jako vytvořila 1. B, už asi těžko někdo překoná, ale též bychom chtěli přispět svou troškou do mlýna.

Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2013 - 2021 | Mapa stránek | Přístupnost stránek | GDPR | Přihlásit