Aktuality
Odběr aktualitInformace odboru dopravy Pardubického kraje
„Vážení rodiče, s ohledem na přijatá opatření Ministerstva zdravotnictví, která vstupují v platnost od 17. 1. 2022, může dojít k nezajištění autobusové dopravy žáků a studentů do školských zařízení. Děkujeme za pochopení“. Ing. Leoš Beran, v Pardubicích dne 12. 1. 2022
Hokusy pokusy...
...v 5.D si děti vyzkoušely zábavné pokusy s vodou. Napodobily práci v laboratoři a ve skupinkách si připravily pokusy, které potom prezentovaly ostatním dětem.
Předvánoční vycházka
V úterý před Vánoci vyrazili prvňáci z béčka do lesa s kamarády třeťáky z áčka :-)
Nové informace k testování a karanténám
MŠMT poskytlo školám novou metodiku, jak se bude postupovat od 3. ledna 2022. Dochází k několika změnám. Nejdůležitější změna se týká toho, že se budou testovat všichni žáci i všichni zaměstnanci, bez ohledu na to, zda jsou očkovaní nebo zda prodělali v posledních 180 dnech nemoc covid 19. První dva týdny bude testování probíhat dvakrát týdně, vždy v pondělí a ve čtvrtek.
Přání od 6.A
Dárky jsou rozbalené
Bruslení
Po covidové přestávce jsme se vrátili na zimní stadion, kde jsme si užívali bruslení - zdokonalovali jsme se v jízdě a zahráli si hokej. Další lekce nás zase čekají v lednu.
Konečně zase spolu!
Žáci ze 4.A se opět setkali ve škole a skvěle si užili třídní vánoční besídku.
První prvňáčkovská besídka
Moc jsme se báli, abychom se besídky dočkali a neskončili v karanténě, ale dopadlo to a my jsme si ji pořádně užili.