Dekorace Dekorace

Odběr aktualit
Den dětí

První červnový den ožila naše krásná školní zahrada u příležitosti oslavy svátku všech dětí.

1. místo na Technohrátkách

24.5. se někteří žáci 8. ročníku účastnili soutěže Technohrátky. Ty se tentokrát konaly na Střední škole uměleckoprůmyslové v  Ústí nad Orlicí.

Báječný den s domácími mazlíčky

Tak konečně je tady pátek, den, kdy někteří šťastlivci třídy 1.A mohou donést do školy své domácí mazlíčky. Naše třída se rozrostla o morčátka Bibi, Drápka, o králíčka Fanynku, suchozemskou želvičku Želváka a o velmi zajímavého šneka afrického Třpytku.

Panenky pro UNICEF

Úkol, který si žáci 6.D vybrali jako "Dobrý skutek na Vánoce" z projektu Hrdá škola, byl skutečně velkou výzvou. Když ale něco opravdu chcete, máte dobrý úmysl, šikovné ruce, velké odhodlání a dobré parťáky, dokážete všechno!

Důkaz škrobu v potravinách

Laboratorní cvičení a pokusy jsou na chemii to nejzajímavější!

Dopravní výchova

Podruhé v tomto školním roce si žáci 1. stupně v rámci dopravní výchovy mohli vyzkoušet své znalosti a dovednosti na zkušebním dopravním hřišti u zimního stadionu v Chocni.

Exkurze 8.B - Národní divadlo v Praze

V úterý 23.5. nastal dlouho očekávaný den, kdy jsme zase společně vyrazili do Prahy. Tentokrát za kulturou. Paní učitelka Brandýská nám sehnala lístky na divadelní hru bratrů Aloise a Viléma Mrštíkových - Maryša. Hezky jsme se ustrojili a těšili se na zážitky z divadla. Herecké obsazení bylo přímo excelentní: Lízal - Vladimír Javorský, Lízalka - Taťjána Medvecká, Maryša - Pavla Beretová, Vávra - David Prachař, Francek - Matyáš Řezníček, Strouhalka - Martina Preissová.

Sportovní den 2. stupně

V úterý 16.5.2023 se žáci druhého stupně zúčastnili sportovního dne na stadionu Na Parapleti.