Dosáhli jsme stropu, nakoukli jsme do 2. patra

Publikováno: 8.11.2020

Ve středu 4.3.2020 se náš tým mladších žákyň (jako vítěz krajského finále) zúčastnil v Brně kvalifikace na republikové finále ve florbale. Zde sehrál dvě krásná utkání proti nejlepšímu celku Jihomoravského kraje a kraje Vysočina.

Ale postupně. V prvním utkání nastoupil náš tým proti ZŠ Šitbořice. Po celý zápas sice děvčata tahala za pomyslný kratší konec provazu, nicméně i tak si dokázala vytvořit čtyři jasné brankové příležitosti. Celkové skóre 0:6 bylo trochu kruté. Ve druhém zápase proti ZŠ Jihlava předvedla děvčata stejně dobrý výkon. Ve vyrovnaném zápase plném šancí na obou stranách se nakonec přiklonila štěstěna na stranu soupeře a děvčata tak prohrála trochu smolně 1:3. I přes dvě prohry mohly naše hráčky odjíždět se vztyčenou hlavou a dobrým pocitem z předvedené hry.

Celý tým chválím za zatím nejlepší předvedenou hru plnou nasazení a pěkných akcí. Celkové 11. - 15. místo v celé ČR je toho důkazem.

Školu reprezentovaly: Barbora Mařáčková, Tamara Adámková, Ema Jurgová, Natálie Švecová, Natálie Lorencová, Aneta Spoustová, Rebeka Kisselová, Nella Šmerdová, Agáta Gajdošíková, Kateřina Pinkasová a Nikola Mňuková