Sportovní den 2. stupně

Publikováno: 5.10.2022 Autor(ka): Veronika Macáková

Ve čtvrtek 29. září mohli žáci opět porovnat své síly v atletických disciplínách na stadionu Na Parapleti.

Závodili v běhu na 60 m, skoku dalekém, hodu míčkem, vytrvalostním běhu a žáci 8. a 9. ročníku také ve vrhu koulí.

Podle klimatologů bylo letošní září jedno z nejdeštivějších a nejchladnějších za posledních 20 let, ale tento den nám počasí přálo, slunko svítilo a bylo nám dobře.

A kdo dosáhl na medailovou pozici?

kategorie mladší žákyně (6. a 7. třídy): 1. místo Anita Křížová (7.C), 2. místo Adéla Mikulecká (6.A), 3. místo Justýna Šigutová (7.A)

kategorie mladší žáci (6. a 7. třídy): 1. místo Štěpán Vašek (6.A), 2. místo Max Valíček (7.A), 3. místo Matyáš Kastner (6.C)

kategorie starší žákyně (8. a 9. třídy): 1. místo Aneta Spoustová (9.A), 2. místo Karin Diblíková (8.C), 3. místo Tereza Valachová (9.A)

kategorie starší žáci (8. a 9. třídy): 1. místo Vojtěch Kastner (8.B), 2. místo Tomáš Grůz (9.A), 3. místo Vilém Brzybohatý (9.A)

Nejlepším sportovcům moc gratulujeme.

Všichni, kteří závodili, si zaslouží pochvalu za své výkony.

Můžete se podívat na výsledky.

Přiložené soubory ke stažení