Sportovní

Okresní kolo ve florbale starších žákyň - vítězství a postup do krajského kola

Skvělý výkon podala děvčata 8. a 9. ročníků a pouze se dvěma inkasovanými góly ze čtyř zápasů ovládly okresní kolo ve florbale v Brandýse nad Orlicí. Tímto vítězstvím si dívky zajistily postup do krajského kola. Velká gratulace!

Okrskové kolo ve florbale mladších žáků - 1. místo a jistý postup

Žáci 6. a 7. ročníků bez ztráty "kytičky" opanovali domácí turnaj. Po třech vítězstvích zaslouženě postupují na okresní kolo, které se koná ve čtvrtek 12. prosince v Jablonném nad Orlicí.

Druhé místo dívek na Olympiádě dětí a mládeže Pardubického kraje - florbal

Ve čtvrterk 9.1.2020 se florbalový výběr děvčat z 8. a 9. ročníků zúčastnil XVIII. Olympiády dětí a mládeže Pardubického kraje. Ze čtyř týmů - vítězů okresních kol - vybojovala děvčata ve svitavské sportovní hale po těsné prohře 2:3 se ZŠ Skuteč stříbrné medaile.

Okresní kolo ve florbale žákyň 1. stupně  - 1. místo

Okresní kolo ve florbale žákyň 1. stupně - 1. místo

Také děvčata 1. stupně bez problému vyhrála okresní kolo a po herně nejlepším výkonu zaslouženě postoupila do lednového krajského finále. Velkou pochvalu zaslouží: Nela Mikulecká, Aneta Macháčková, Justýna Šigutová, Adéla Mikulecká, Nela Horváthová, Alena Hofmanová, Natálie Nováková, Denisa Kubrová a Anežka Malochová.

Vítězství děvčat v okrskovém kole ve florbale

Výběr žákyň 8. a 9. tříd zvítězil v okrskovém kole ve florbale, které se konalo 20.11. 2019 ve Vysokém Mýtě. Tímto vítězstvím si děvčata zajistila postup do okresního kola, které se bude konat 4.12. v Brandýse nad Orlicí.

Okresní kolo ve florbale chlapců 1.stupně

V pátek se naši nejmladší florbalisté zúčastili okresního kola v České Třebové. Nejen, že si užili hru plnou báječných akcí a skvělých zakončení, ale také si odvezli první místo, a tím si zajistili postup do krajského kola.