Dekorace
1.A na dopravním hřišti v Chocni

1.A na dopravním hřišti v Chocni

Publikováno: 12.9.2023 Autor(ka): Pavlína Hájková

V úterý 12.9. navštívili žáčci 1.A mobilní dopravní hřiště na koupališti. Akci si skvěle užili.

Kluci a holčičky si nasadili cyklistické helmy, ,,osedlali" si koloběžky a kola a vyzkoušeli si jízdu zručnosti. Dařilo se jim výborně, počasí bylo krásné, nálada skvělá a jízdy probíhaly bezpečně. Další aktivitou byly jízdy na mobilním dopravním hřišti. Silnice, přechody pro chodce, koleje ani dopravní značky nebyly překážkou. Děti si ještě na závěr vyzkoušely své vědomosti z Besipu, sestavovaly části kola a zopakovaly si důležité dopravní značky. Kluci a holčičky dostali sladkou odměnu a reflexní pásky. Děkujeme MAS NAD ORLICÍ a městu Choceň a budeme se těšit na další spolupráci.