Dekorace
6.A  na farmě v Podlesí

6.A na farmě v Podlesí

Publikováno: 18.6.2023 Autor(ka): Alena Voříšková

13. - 14.6 prožila 6.A dva dny na farmě v krásné krajině Podorlicka

Výlet do Podlesí byl fajn. Všichni jsme se zblížili a užili si spoustu zábavy. Z Chocně jsme šli pěšky přes Brandýs nad Orlicí. Zde jsme měli dvě zastevení - Labyrint a cukrárnu. V horkém dni přišla zmrzlina vhod. Po příchodu na farmu jsme si rozebrali chatky pojmenované mravenci, sršni, komáři a pavouci. Přišlo nám to veselé, protože jsme se celé druhé pololetí učili v přírodopise o bezobratlých živočiších. Jezdili jsme na koních, hráli různé hry. Večer jsme opékali špekáčky a svou odvahu jsme prokázali během noční hry. Druhý den jsme se zapotili při sportovních soutěžích, uklidili chatičky a zpět do Chocně autobusem. Vrátili jsme se trošku unaveni, ale hodně spokojeni.

6.A