9.A - Pecka na závěr
Náš poslední společný výlet do Pecky byl neopakovatelný.
Pár střípků:
- Arriva: nejste nahlášeni, všichni si připravte občanské průkazy! :-)
- Na hradě: „Že vy jste z Chocně…“, mučírna… Na okénka chatek v kempu v noci ťuká duch Jiřího Khola. :-)
- Koupaliště: ta voda je studená. :-)
- Večerní táborák: pozor, hoří ti marshmallow! Jablka v alobalu jsou boží. :-)
- Tom slaví šestnáct. :-)
- Batohy na záda a pořád do kopce. :-)
- Bylo nám hezky.
Společné chvíle, zážitky a vzpomínky nám v mysli i srdci zůstanou. ❤️