Dekorace
A spanilá jízda našich fotbalistů pokračuje

A spanilá jízda našich fotbalistů pokračuje

Publikováno: 5.5.2022 Autor(ka): Karolína Kaplanová

Oba týmy postupují do krajského kola v Pardubicích!

Naši chlapci výborně odehráli turnaj na okresním kole v Ústí nad Orlicí. Zde zvítězily obě naše věkové kategorie a zajistily si tak postup do krajského kola McDonald's Cupu v Pardubicích. Za mladší kategorii nastoupili: J. Držmíšek, T. Krejza, T. Šponar, D. Kaplan, M. Marek, M. Mrklas, D. Fikejz, F. Macák, M. Pokorný a J. Šplíchal. Za starší pak: P. Drahoš, M. Chleboun, M. Peterka, D. Rejman, D. Šilar, L. Tupec, V. Janeba, D. Prášek, K. Valach a L. Valach. Přičemž individuální ocenění za nejlepší střelce si také odvezli naši chlapci - D. Fikejz a K. Valach. Poděkování patří trenérům - panu Aleši Kaplanovi a Romanu Tupcovi. Klukům k postupu moc gratulujeme a držíme pěsti i nadále!