Dekorace
Barevný podzim v lese

Barevný podzim v lese

Publikováno: 11.11.2021 Autor(ka): Pavlína Hájková

Ve čtvrtek 11.11., na sv. Martina, byla třída 4.A na přírodovědné vycházce v nedalekém lese U Floriána.

Ráno děti popřály spolužákům Martinům k dnešnímu svátku a spolužačce k 10. narozeninám, ,, vychutnaly" si perníčky, křížaly a jiné sladkosti a plny energie se vydaly na podzimní vycházku do nedalekého lesa. Košíčky a tašky byly za chvíli naplněné přírodninami a děti si mohly užívat příjemné dopoledne v lese. Počasí nám přálo, byli jsme teple oblečeni, ale Martin dnes na bílém koni nepřijel.

Po návratu do školy žáci tvořili velmi zajímavé prezentace a výstavky přírodních materiálů a ,,darů" lesa. Vyhledávali také informace a názvy v přírodovědných knihách, encyklopediích a také na internetu. 

Všichni jsme si procházku přírodou a pobyt na čerstvém vzduchu užili. Doporučujeme i Vám!