Dekorace
Cyklistický partyzán 2023 - II. stupeň

Cyklistický partyzán 2023 - II. stupeň

Publikováno: 19.9.2023 Autor(ka): Jan Gregar

V úterý 19. 9. 2023 se více než dvě desítky sportovců z druhého stupně zúčastnily cyklistických závodů pořádaných OA a SOŠ Choceň a Cyklo Bendl Vysoké Mýto.

Na trati dlouhé bezmála 3 km s převýšením téměř 50 metrů se z naší školy nejvíce zadařilo Elišce Briolové z 9.A, která v kategorii žákyň 8. a 9. tříd nenašla přemožitelku a umístila se tak na 1. místě. Velký úspěch zaznamenali také bratři Kastnerovi. Oba ve svých kategoriích vybojovali 2. místo, Matyáš ze 7.C v kategorii žáků 6. a 7. tříd a Vojtěch z 9.B v kategorii žáků 8. a 9. tříd.

Děkujeme za výbornou reprezentaci školy nejen výše zmíněným, ale všem zúčastněným sportovcům a těšíme se na další sportovní akce.