Dekorace
Děti tvořily pro radost druhým

Děti tvořily pro radost druhým

Publikováno: 5.6.2026 Autor(ka): Iva Šedová

Děti ze školní družiny se s nadšením zapojily do milé dobrovolnické aktivity – výroby narozeninových přáníček pro klienty Zařízení sociální péče v Chocni.

Ve spolupráci s Dobrovolnickým centrem Choceň vznikla krásná iniciativa, která spojila generace a přinesla mnoho radosti.

 

Malí tvůrci se pustili do práce s velkou chutí. Každé přáníčko bylo originální, plné barev, kresbiček a srdečných vzkazů. Děti daly do své práce kus sebe, a především upřímnou snahu potěšit někoho druhého.

Celá aktivita byla provázena dobrou náladou a pocitem smysluplnosti. Děti měly radost nejen z tvoření, ale i z vědomí, že jejich výtvory udělají radost seniorům. Právě tato zkušenost jim ukázala, jak důležitá je solidarita, laskavost a pomoc druhým.

Děkujeme všem dětem za jejich nadšení a angažovanost a také Dobrovolnickému centru Choceň za skvělou spolupráci.

Těšíme se na další společné aktivity, které přinášejí radost tam, kde je nejvíce potřeba.