Dny florbalu 2022 - mladší žáci a žákyně

Publikováno: 24.5.2022 Autor(ka): Karel Syrový

Dny florbalu v kategorii žáků a žákyň 6.-7. tříd, byly pro naši školu velmi úspěšné!
Sportovní florbalový klub Orlicko-Třebovsko uspořádal již čtrnáctý ročník tohoto prestižního turnaje, což dokazuje i letošní rekordní účast 20 škol v kategorii mladších žáků. Akce se konala na zimním stadionu v České Třebové.

Naši chlapci postupovali bez zaváhání, kdy vyhráli všechny zápasy. Pouze ve finále se nám nepodařilo přehrát ZŠ Brandýs nad Orlicí. Celkově tedy vezeme krásné 2. místo.

V kategorii dívek se zúčastnilo 7 škol. Naše žákyně dominovaly ve všech zápasech a suverénně si došly pro celkové prvenství.

Ceníme si perfektní reprezentace, jen tak dál!

Sestava dívky:
Anežka Malochová, Tereza Matoulková, Veronika Kubíčková, Kristýna Bargelová, Nela Horváthová, Rebeka Kisselová, Jana Tvarůžková, Veronika Komárková, Natálie Nováková

Sestava chlapci:
Patrik Držmíšek, Antonín Rusiňák, Tomáš Pávek, Roman Šulc, Ondřej Kubíček, Mikuláš Stárek, Michal Nováček, Jan Marhold, Ondřej Husák