Dekorace
Dny florbalu 2022 zakončeny vítězně

Dny florbalu 2022 zakončeny vítězně

Publikováno: 25.5.2022 Autor(ka): Karel Syrový

Dne 25.5. jsme na Dnech florbalu zkompletovali zastoupení ve všech kategoriích pro základní školy. Na turnaji nás reprezentovali chlapci i dívky z 8. a 9. ročníků. Úroveň hry byla na velmi vysoké úrovni, k vidění byly vyrovnané a dramatické zápasy, které se rozhodovaly často v posledních sekundách.

Jedním takovým byl zápas našich chlapců, kteří po zaslouženém postupu ze skupiny, narazili ve čtvrtfinále na ZŠ Habrmanova Česká Třebová. Na začátku poslední minuty nám soupeř odskočil do vedení 3:2. S velkým odhodláním a úsilím se nám podařilo vteřinu před koncem vyrovnat na 3:3. V nájezdech byl soupeř úspěšnější a šťastnější. V následném boji o umístění jsme zvádli vyhrát 2 utkání a obsadili jsme konečné 5. místo z celkových devatenácti škol. 

Naše starší žákyně si počínaly stejně suverénně, jako den předtím naše mladší zástupkyně. V konkurenci osmi škol si zaslouženě, týmovým výkonem a vzájemnou podporou, došly pro 1. místo bez jediné porážky. 

Pro některé naše žáky byly Dny florbalu v "barvách" naší školy poslední akcí... Děkujeme všem za rezprezentaci nejen na tomto turnaji!

 

Sestava dívek: 

Natálie Švecová, Ema Jurgová, Natálie Lorencová, Nella Šmerdová, Jolana Martinová, Tamara Adámková, Kateřina Pinkasová, Agáta Gajdošíková

 

Sestava chlapců:

Patrik Filip, Radim Filip, Sebastian Süsser, Filip Kubíček, Jozef Kandráč, Erik Šigut, Tomáš Novotný, Jakub Richter, Tadeáš Adámek, Tomáš Zach, Adam Hroděj