Dobrý skutek na Vánoce

Publikováno: 21.12.2022 Autor(ka): Pavlína Hájková

Ve středu 21.12. žáci 3.B a vybrané žačky z 5.A navštívili Domov seniorů v Chocni s vystoupením Macha a Šebestové a následným vánočním programem pro milé ,,babičky, dědečky" a kolektiv zaměstnanců.

Naši žáci z 3.B si připravili pro své diváky nostalgicky známý příběh o tom, jak celá třída 3.B, s Machem, Šebestovou, paní učitelkou, Pažoutem a Horáčkem a samozřejmě i psem Jonatánem, jela na školní výlet k rybníku Krajáči. Děti předvedly skvělé herecké výkony a ,,babičky a dědové" se usmívali od ucha k uchu. ,,Letní radovánky" potom vystřídaly žačky z 5.A, které zahrály na zobcové flétny vánoční koledy a doprovodily je i recitací zimních básní a říkadel. Vánoční atmosféra byla úžasná, ,,babičky a dědečkové", stejně jako kolektiv zaměstnanců, sršeli dobrou náladou, nešetřili pochvalou a měli velkou radost z originálních vánočních přání, které pro ně vyrobili žáci z 3.A a 5.A. Dobrý skutek opravdu zahřeje u srdce. Doporučujeme vyzkoušet!