Dekorace
Florbal chlapci - 1. místo v okrsku

Florbal chlapci - 1. místo v okrsku

Publikováno: 7.12.2023 Autor(ka): Jan Gregar

Další florbalový úspěch pro naši školu vybojovali chlapci z šestých a sedmých tříd. A to úspěch rovnou největší, v okrskovém kole nenašli přemožitele a umístili se na prvním místě.

Turnaje konaném ve Vysokém Mýtě se zúčastnily 4 školy. Vzhledem k tomuto počtu se hrál turnaj systémem "každý s každým", a to 2x12 minut hrubého času. 

V prvním zápase jsme v městském derby porazili ZŠ Mistra Choceňského poměrem 6:0. Druhý zápas jsme sehráli se ZŠ Javornického, ve kterém jsme zvítězili 3:0. V posledním utkání, kdy již bylo patrné, že se jedná o zápas rozhodující o prvním místě, jsme vyzvali ZŠ Jiráskova. Poměrně rychle jsme se ujali vedení 3:0. Soupeř byl však velmi kvalitní, nevzdal se a utkání dokázal v posledních vteřinách dokonce vyrovnat na 3:3. Ztráta tohoto utkání nás však nakonec naštěstí mrzet nemusela, jelikož jsme se i tak celkově umístili na prvním místě, a to díky lepšímu skóre z předchozích utkání. 

Všichni kluci, od střelců branek až po výborně chytajícího brankáře, zaslouží pochvalu, jak za předvedené výkony, tak za vhodné chování po celou dobu turnaje. 

Školu reprezentovali: Hlásecký, Prášek, Jiruf, Kopecký, Hájek, Janeba, Rejman, Bartheldy, Peterka, Macháček, Novák