Dekorace
Na chvíli středoškoláci

Na chvíli středoškoláci

Publikováno: 31.10.2021 Autor(ka): Iva Brandýská

V pondělí 25. 10. jsme se stali, pravda trochu s předstihem, středoškoláci. 

 Vyjeli jsme do nedalekého Vysokého Mýta na Střední školu technickou. Zdejší učitelé si nás rozdělili do několika družstev a hned poté jsme vyrazili do terénu.

A tak se stalo, že jsme si jako zkušení čalouníci ušili knoflík pro štěstí. V počítačové učebně jsme pronikli do tajů předmětu počítačová grafika. Pod pokličku jsme nahlédli i automechanikům. V lakovně jsme si vybrali barvu, která by se nám jednou líbila na vlastním autě. A pak jsme se v autě i svezli. Co svezli, my jsme ho sami řídili! Na dvoře školy a pod zkušeným dohledem. Šlo nám to báječně.

Bylo nám v roli středoškoláků fajn, ale od střední školy nás ještě dělí pár měsíců. Nemáme to teď právě jednoduché, protože vybrat si správnou školu není jen tak.