Dekorace
Nejen sourozenecké čtení

Nejen sourozenecké čtení

Publikováno: 19.6.2021 Autor(ka): Eva Mannová

V pátek 18. června se setkaly při společném čtení děti z 1.B a 4.C. a také některé děti  ze 4.D.

Bylo to nejen sourozenecké čtení...

Prvňáčkům se koza nechtěla hnout ze silnice, protože byla umíněná, traktorista podal pomocnou ruku a Honzík vše zachránil.

Psát první zamilovaná psaníčka ve čtvrťácké čítance také nebylo jen tak.

V těchto třídách jsou sourozenci Bartheldyovi, Bednářovi, Hlásečtí, Kučerovi, Meixnerovi, Moučkovi a Skřivánkovi. Čtení z Honzíkovy cesty s divadýlkem prvňáčků bylo veselé. Neméně zajímavé čtení o prvních láskách z čítanky čtvrťáků bylo zamilované až po uši. Malí čtenáři se pochlubili tím, že se čtení za rok stalo velkým uměním a ti větší jim ukázali, že čtení je zábava. Děti z 1. B si nachystaly pod vedením paní učitelky krátké divadlo a věřte, moc se jim to povedlo.

Můžeme směle říct, že nejen čtení je fajn.