Dekorace
Okrskové kolo ve florbalu pro žáky 8. - 9. ročníků konečné

Okrskové kolo ve florbalu pro žáky 8. - 9. ročníků konečné

Publikováno: 14.11.2022 Autor(ka): Karel Syrový

Žáci 8. ročníku, doplnění o Filipa Hozáka z 9. ročníku, reprezentovali naši školu na okrskovém kole florbalu kategorie IV ve Vysokém Mýtě. Pro tyto ročníky se jednalo o první takový turnaj po tříleté pauze způsobené pandemií koronaviru.

Po shodných prohrách 2:3, 2:3 ve skupině s Gymnáziem Ústí nad Orlicí a ZŠ Třebovská Ústí nad Orlicí, jsme nepostoupili do vyřazovacích bojů. V souboji o 5. místo se školou Choceň Choceňského, se nám podařilo zvítězit 3:2 po samostatných nájezdech.

Děkujeme žákům za reprezentaci školy.

Sestava: Hozák Filip Jakub, Pávek Tomáš, Bureš Ondřej, Marhold Jan, Doležel Tomáš, Husák Ondřej, Nováček Michal, Rusiňák Antonín, Vinzens Denis, Stárek Mikuláš