Okrskové kolo ve vybíjené

Publikováno: 13.4.2022 Autor(ka): Karel Syrový

Ve středu 13. dubna 2022 jsme se zúčastnili okrskového kola ve vybíjené v kategorii II. A - starší děti (4. - 5. třída). Turnaj se konal u nás v tělocvičně.

Reprezentanty naší školy tvořili vybraní žáci ze všech 4. a 5. tříd. Všichni předvedli výborné výkony, avšak byla znát i mírná nesehranost týmu. V prvním zápase se ZŠ Javornického Vysoké Mýto jsme prohráli o tři body. Ve druhém zápase jsme se zlepšili a vyhráli o 3 body se školou ZŠ Choceňského, Choceň.

Celkově si odnášíme krásné 2. místo, zážitky a spoustu zkušeností do dalších turnajových bojů.

Děkujeme všem žákům za reprezentaci školy!

Sestava: Kroupa Vojtěch (4.A), Chleboun Matyáš (4.A), Macháček Vít (4.B), Půlpán Václav (4.B), Vašek Štěpán (5.A), Mikulecká Adéla (5.A), Příhoda Lukáš (5.B), Jurga Oskar (5.B ), Zeman Antonín (5.C) Skřivánek Josef (5.C), Prášek David (5.D), Kučera Matouš (5.D)