Dekorace
Příměstský tábor - 4. běh

Příměstský tábor - 4. běh

Publikováno: 2.8.2021 Autor(ka): Milena Coufalová

Týden plný objevování, soutěží, pokusů a tvoření skončil.

V pondělí jsme vytvářeli svět pod vodní hladinou v keramické dílně. Také jsme pozorovali, jaké krásné korály vytvoří sůl na ploše s inkoustem. Do vzniklé mořské hladiny jsme umístili frotáží vyrobené ryby. Úterý jsme si užili v OBŘÍM AKVÁRIU v Hradci Králové. Ve středu jsme pozorovali, co dokáže voda a udělali několik pokusů. Také jsme se důkladně připravili na čtvrteční cestu na loď ARNOŠT v Pardubicích - vytvořili jsme si totiž nádherné klobouky. Po plavbě nás paní učitelky za naši odvahu ocenily keramickými medailemi. V pátek jsme si vyrobili svá vlastní akvária. Moc se nám povedla!!! Týden jsme zakončili soutěží v lovu rybiček. Paráda!!!

Hezký druhý měsíc prázdnin plný skvělých zážitků a krásných výletů  Vám za všechny paní učitelky přeje M. Coufalová