Projekt Hrdá škola a Suit up day

Publikováno: 17.10.2022 Autor(ka): Zdena Müllerová

I letos jsme se jako škola přihlásili do projektu Hrdá škola a těšíme se na všechny vyjímečné dny, které díky tomu ve škole zažijeme. Minulý čtvrtek proběhl Suit up day, kdy to ve škole vypadalo spíš jako na Plese v Opeře. I tento školní rok nás čeká Den bez batohů nebo Den dvojčat, Upcycling day nebo Den šílených účesů. Líbí se nám prosincová výzva Dobrý skutek na Vánoce, Den zlepšení školy i Filmový večer ve škole v závěru školního roku.

Do projektu se s nadšením zapojuje většina tříd na 1. i na 2. stupni spolu se všemi učiteli. Součástí projektu Hrdá škola byla i kolekce volnočasového oblečení s logem školy, které si naši žáci hlasováním vybrali. Protože děti rostou, do školy přišli noví žáci nebo si někdo možná nestihl v minulém školním roce objednat „školní“ tričko, mikinu, kraťasy nebo tepláky, otevírá se zase na necelé tři týdny školní e-shop na adrese https://www.kraloveskoly.cz/zssvcecha/. E-shop bude otevřený do 7. 11. 2022 a možná zboží z něj udělá někomu radost pod vánočním stromečkem. V nabídce je tentokrát více barev a barevných kombinací a zbrusu nové modely.