Dekorace
Projektový den 7.C - Praha

Projektový den 7.C - Praha

Publikováno: 27.9.2023 Autor(ka): Karel Syrový

Se třídou 7.C jsme absolvovali první společný výlet v letošním školním roce. Cílem bylo Národní zemědělské muzeum v Praze.

V budově se nachází celkem 4 patra, ve kterých jsou umístěny konkrétní expozice - "Jede traktor; Zemědělství; Živá zahrada výhledů; Gastronomie; Voda v krajině; Myslivost; Selský dvoreček z první republiky; Rybářství." V poslední zmíněné expozici jsme vypracovávali otázky, které nám zadala paní učitelka na přírodopis, protože se budeme rybám tento školní rok věnovat. Dále jsme se zúčastnili programu "Bude co pít?", díky kterému jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací o pitné i nepitné vodě. 

Těšíme se na další společné akce a děkujeme paní učitelce Pírkové za to, že jela s námi!

Třída 7.C ❤️