Škola nanečisto

Publikováno: 23.3.2022 Autor(ka): Eva Mannová

V úterý 22. března odpoledne naši školu navštívilo mnoho šikovných, usměvavých a zvědavých předškoláčků, kteří přišli společně se svými rodiči. Vyzkoušeli si, jaké to zanedlouho bude ve školních lavicích. Naše milé paní učitelky se dětem věnovaly v předmětech hravá matematika, pohodová čeština, zvířecí prvouka, barevná a veselá angličtina a také zábavná hudební výchova.

Děti neseděly jen ve školních lavicích, tančily, zpívaly, hrály na hudební nástroje, skákaly, hledaly i tu poslední kytičku, na koberci stavěly a přemýšlely nad stavbou z kostek, našly i nejrůznější zvířátka, nebály se po po chvíli mluvit anglicky... prostě odpoledne bylo krásné nejen venku, ale i u nás ve škole.

Děti odcházely nerady, chtěly už zůstat. My se na všechny naše budoucí prvňáčky moc těšíme!