Školní florbalová liga

Publikováno: 11.1.2024 Autor(ka): Karel Syrový

Dnešním dnem skončila základní skupina školní florbalové ligy. Na řádcích níže se dočtete o výsledcích, statistikách, ale i zajímavostech z tohoto dosud nedohraného 3. ročníku.

Základní skupina se odehrála v 5 kolech, hraných v 5 odpolednech. Výsledky jsou kompletní a tím je i určen klíč pro finálové play off, kam postoupily nejlepší 4 týmy. Zde se výsledky ze skupiny mažou, zvítězit může každý. Semifinále sehrají Mexičani (1.) proti Svačinářům (4.) a Rychlé ryby (2.) proti Učitelům (3.) V tuto chvíli ještě není kvůli vysoké obsazenosti haly znám termín, ale věřím, že se nám jej podaří v brzké době stanovit.

Vybrané statistiky a zajímavosti:

• Do soutěže se přihlásilo rekordních 6 týmů (první ročník 4, druhý ročník 5). Celkem si zahrálo 67 hráčů/ hráček.
  • Padlo 98 branek v 15 zápasech.
  • Nejlepším střelcem se stal Patrik Držmíšek z týmu Mexičani se 16 góly.
  • Byl založen profil na Instagramu „skolni_liga“ (127 sledujících), který spravuje brankář týmu Mexičani Denis Vinzens.

V přílohách naleznete soupisky a kompletní výsledky (tabulka, výsledky zápasů, střelci).

Děkuji všem zapojeným žákům i učitelům za pomoc, spolupráci a fair play hru. Přijďte se podívat a podpořit své spolužáky, děti, žáky na play off. Termín se již brzy objeví v plánu akcí.

Přiložené soubory ke stažení