Výsledky zápisu pro školní rok 2022/2023

Publikováno: 9.4.2022 Autor(ka): Zdena Müllerová

Zápis do 1. tříd proběhl ve dnech 8. a  9. dubna 2022. Do první třídy jsme zapsali 63 předškoláků a jedni rodiče požádali o odklad povinné školní docházky o jeden rok. V červnu ještě proběhne zápis pro děti z Ukrajiny. Od září otevřeme tři první třídy a třídními učitelkami budou Jana Adamcová, Lenka Musilová a Lucie Kováčová. Rozhodnutí o přijetí, resp. o odkladu, si rodiče mohou vyzvednout v týdnu po Velikonocích od 19. do 22.4.2022 v době od 8:00 do 17:00 hodin v kanceláři školy. Nevyzvednutá rozhodnutí v pondělí 25.4. zašleme doporučeně poštou na adresy zákonných zástupců.

Respektovali jsme požadavky rodičů při výběru třídního učitele i dětí při výběru kamarádů. V této chvíli ještě není jasné, kdo bude zařazen do skupin s rozšířenou výukou Aj. K tomuto rozdělení musíme počkat na odborné vyjádření speciálního pedagoga a dětského psychologa, protože ne pro všechny děti je vhodné s cizím jazykem začínat s nástupem do první třídy. O výsledku Vás budeme informovat.

S budoucími školáky v doprovodu rodičů se těšíme na setkání 5. května při Sváťově olympiádě na zahradě u školy a s rodiči na schůzce rodičů budoucích prvňáčků ve druhé polovíně června. O termínu budete včas informováni pozvánkou, kterou pošleme poštou nebo e-mailem. Pokud se na našich webových stránkách přihlásíte k odběru aktualit, budete už teď dostávat důležité informace ze školy do svého e-mailu.

Milé děti, v září se s vámi těšíme na viděnou a věříme, že se do školy těšíte a že se vám tady bude líbit:)