Výsledky zápisu pro školní rok 2023/2024

Publikováno: 18.4.2023 Autor(ka): Zdena Müllerová

V příštím školním roce otevřeme tři první třídy a jednu přípravnou třídu. K zápisu v pátek a v sobotu přišlo 68 dětí v doprovodu svých rodičů. 54 dětí jsme zapsali, jedenáct rodičů podalo žádost o odklad a rodiče tří dětí ještě čekají na doporučení odborníka, zda by bylo pro dceru nebo syna vhodnější nastoupit od 1. září 2023 do 1. třídy nebo do přípravky.

V příloze naleznete rozdělení do tříd s poznámkou, zda dítě bylo či nebylo vybráno do skupiny s rozšířenou výukou anglického jazyka. Snažili jsme se respektovat Vaše přání ohledně výběru paní učitelky a spolužáků, ale ne vždycky bylo možné obojí. Pokud je u registračního čísla Vašeho dítě poznámka „neuzavřený zápis“, znamená to, že čekáme na doložení zprávy z pedagogicko-psychologické poradny, od dětského lékaře nebo na vyjádření jiného odborníka. Poznámka „0. A“ znamená zařazení dítěte od 1. 9. 2023 do přípravné třídy na naší škole, která bude umístěna ve vile, kde je i školní družina, poznámka „MŠ“ znamená, že rodiče si přejí nechat své dítě ještě rok v mateřské škole. Pro přípravu předškoláků bychom upřednostňovali, stejně jako pedagogicko-psychologická poradna, zařazení dětí do přípravné třídy, kde se paní učitelka bude věnovat deseti až dvanácti předškolákům, kteří se formou hry budou připravovat na školní docházku. Kromě paní učitelky bude s dětmi pravidelně pracovat i školní  logopedka.

Výsledky zápisu