Dekorace
Z Brandýsa vezeme další postup

Z Brandýsa vezeme další postup

Publikováno: 7.12.2023 Autor(ka): Karel Syrový

Ve čtvrtek 7.12.2023 jsme vyrazili do Brandýsa nad Orlicí změřit florbalové síly s nejlepšími školami v okrese. Dařilo se nám více než dobře a po několikaleté odmlce si parta okolo kapitána Patrika Držmíška zahraje krajské finále.

Ve vyrovnaných zápasech jsme neztratili ani bod a zvítězili jsme nad ZŠ Brandýs nad Orlicí (1:0), ZŠ Smetanova Lanškroun (3:1), Gymnázium Česká Třebová (7:4) a ZŠ Jablonné nad Orlicí (4:3).
 
Netradičně jsme nastoupili v červené barvě kvůli vytížení klasických žlutých dresů. Přes počáteční odpor, to kluci po turnaji komentovali takto:
"Naše dresy od Manchesteru United s límečkem nám přinesli štěstí a slávu. Každý zápas byl dá se říct vyrovnaný, všichni předvedli perfektní výkon, hlavně první lajna složená z Romana Šulce (Messi), Mikuláše Stárka (Sergio Ramos), Tomáše Pávka (Neymar SR), Patrika Držmíška (Haaland) a z dvou Petrů Čechů (Denis Vinzens a David Kysilka). I druhá lajna hrála důležitou roli a byla důležitou součástí úspěchu - Jan Marhold, Tomáš Doležel, Miloš Jiříček, Tonda Rusiňák + Michal Nováček a Tomáš Hozák."
 
Odměnou nám je již zmiňovaný turnaj v Pardubicích, který se bude konat 19.1.2024. Nehledě na výsledek tam, už teď mohu říci, že jsem na kluky hrdý jak za předvedené sportovní výkony, tak za férovost a týmového ducha.