Dekorace
7.A v Toulovcových Maštalích

7.A v Toulovcových Maštalích

Publikováno: 24.6.2021 Autor(ka): Kamila Váňová

V 7:30 jsme vyjeli z Chocně do Toulovcových Maštalí. Po vystoupení z autobusu jsme se vydali do Pivnické rokle. Šli jsme po stopách dávné výpravy, která po sobě zanechala jen stránky deníku. V deníku chybělo několik slov a naším úkolem bylo je doplnit. Odměnou nám byl zážitek z rokle a poklad, který hlídala ruka dávného putovníka.

Z rokle jsme se vydali k přírodnímu „koupališti“ v lese. Voda byla do našeho příchodu průzračná a čistá. Díky nám se zvířilo bláto ze dna a voda připomínala hustší polévku. Nám to nevadilo a stejně jsme se koupali. Bylo to super, i když náš bahenní odér ani deodorant nepřebil. Spíš se tyto dvě „vůně“ spojili, což bylo znát hlavně v autobusu cestou do Nových Hradů. V bludišti jsme se vyvětrali a pak už nás čekala jen cesta domů.